Problem słaba grafika gry dlaczego ?

tfcnji
Posts: 1
Joined: Sat Mar 28, 2015 5:12 pm

Problem słaba grafika gry dlaczego ?

Post by tfcnji »

Witam.Mam problem ponieważ mam słabą grafikę w grze.Ustawienia na very high nic nie zmieniają.Między innymi mam brzydkie drzewa.A gdy patrzę trochę dalej to mam taką mgłę jak by się tekstury nie wczytywały.Wina komputera to raczej nie jest bo mam dobry komputer.Parametry:

Procesor amd fx 6300
Ram 8 gb ddr 3
Karta graficzna zotac geforce gt 630 4 gb 128 bit ddr 3 Ta karta jest lepsza od zalecanej więc nie rozumiem.

Moim marzeniem było by osiągnięcie grafiki takiej jak ma na przykład Wujek Bohun.Czy to sprawa modu ? Jeśli tak prosił bym o podanie go jeżeli wiecie jaki to mod.

Załączam zrzut ekranu jak wygląda moja grafika.Chyba nie dodałem
Povelix
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 3
Joined: Fri Mar 27, 2015 4:20 pm

Re: Problem słaba grafika gry dlaczego ?

Post by Povelix »

Czy tylko w tej grze ma takie problemy graficzne?
Masz wgraną najnowszą aktualizacje gry?
Sprawdzałeś z przeinstalowaniem gry jeszcze raz?
Posiadasz najnowsze sterowniki do karty graficznej czyli regularnie aktualizujesz?
Może podesłać screena z gry i opcji?
Jaki posiadasz system windows?
Posiadasz jakieś nie typowe programy które powodują przyspieszenie komputera lub jakieś oprogramowania wspierające system?

Oczywiście nie spotkałem się z czymś takim jeszcze, bardzo dziwna sytuacja by tak drastycznie grafika w grze ci opadła. Problem musi być po stronie karty graficznej, w końcu główną zaletą karty jest grafika. I jej to zawdzięczamy.

Może po tych pytaniach coś sam wywnioskujesz bo osobiście nigdy z czymś takim się nie starłem więc nie znam ku temu powodu.
Post Reply