LS 13

Tomy
Posts: 9
Joined: Sun May 09, 2010 7:09 pm

LS 13

Post by Tomy »

Jako pierwszy mam zaszczyt się z wami przywitać na oficjalnym forum naszego symulatora w dziale Polskim. Jest to dla nas zaszczyt, że ten dział powstał, świadczy to o tym, że w naszym kraju jest ogromne zainteresowanie tym symulatorem. Nie wiem w jakim sposób to forum ma być moderowane gdyż będziemy tu pisać po polsku, ale mam nadzieję, że wstydu nie przyniesiecie.

Jak wiemy teraz najważniejszym wydarzeniem są targi gier GamesCom w Koloni 15-19 sierpnia, na 100% ujżymy film i dowiemy się wielu ciekawych informacji. Ja osobiście liczę na to, że zdążą oni do października dopiąć większość rzeczy na ostatni guzik, ale jestem przekonany, iż tryb MultiPlayer zostanie mocno poprawiony jak nie stworzony na nowo.


Tak więc zapraszam do dyskusji Panowie i Panie.

PS: Dziękujemy za otworzenie Polskiego działu na oficjalnym forum gry. :biggrin2:
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: LS 13

Post by Ziut »

O widzę że ktoś był przede mną z Polski już na tym forum;P Również czekam na wieści o LS13 a szczególnie o Multiplayer'ze bo w końcu chciałbym prawdziwego LAN'a a nie że nawet w tym trybie trzeba dostępu do neta...
GreedyPL
Posts: 1
Joined: Fri Aug 03, 2012 3:58 pm

Re: LS 13

Post by GreedyPL »

Też witam :) Chyba każdy mnie kojarzy.

Z Ls'a 13 najbardziej zaciekawia mnie ilość maszyn i ich dosyć wysoka jakoś w porównaniu z 11. Choć Deutz-Fahr mogły być lepsze, ale jak wiemy nie będzie to główna marka. Zostaje mi i wam tylko czekać i zbierać pięniądze :)
Adam334
Posts: 3
Joined: Fri Aug 03, 2012 9:47 pm
Location: TYchów/POLAND/POLLEN

Re: LS 13

Post by Adam334 »

NO i jestem czwartym z kolei polakiem na tym zacnym forumCieszy mnie bardzo fakt że zostaliśmy docenieni i mamy tu własną sekcję.Ciekawe jak chcecie ją modderować :confusednew:
erwick3
Posts: 1
Joined: Sat Aug 04, 2012 11:43 am

Re: LS 13

Post by erwick3 »

Ja też was witam :)
Miło mieć polską sekcje na oficjalnym forum, a co do moderacji zapewne jakiś sposób się znajdzie.
Kondziu25
Posts: 1
Joined: Fri Aug 03, 2012 4:16 pm
Location: Poland
Contact:

Re: LS 13

Post by Kondziu25 »

I ja też witam. Co powiecie o sprawie z burakami i ziemniakami? Czy to prawdopodobne? :biggrin2:
Koper
Posts: 5
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:35 pm

Re: LS 13

Post by Koper »

Również witam, miło, że wreszcie doczekaliśmy się polskojęzycznego działu na oficjalnym forum.
User avatar
PATRYK45353
Posts: 38
Joined: Tue Aug 14, 2012 1:24 pm
Location: Polska

Re: LS 13

Post by PATRYK45353 »

:hi:
Cześć witam. Koper ja też nie mogłem się doczekać polskiej wersji oficjalnego forum.
bartosz22
Posts: 1
Joined: Wed Aug 15, 2012 1:18 pm

Re: LS 13

Post by bartosz22 »

Też Witam ;) Bardzo fajnie że Polacy zostali docenieni na arenie LS :)
User avatar
SYM
Posts: 4
Joined: Thu Aug 16, 2012 10:55 am

Re: LS 13

Post by SYM »

Witam wszystkich!
Miło jest widzieć polski dział na tym międzynarodowym forum :)
Mam nadzieję że nasze grono się powiększy.
Niecierpliwie czekam na DEMO ls 2013 a potem na możliwość zakupu w sklepie :gamer:

Pozdrawiam
NICO202
Posts: 1
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:24 pm

Re: LS 13

Post by NICO202 »

Szkoda że dział jest w wiekszości po angielsku, moznaby napisać do admina czy nie potrzebuja polskiego moderatora i czy nie dałoby rady przetłumaczyć wszystkiego co tu jest napisane na język Polski
cobran
Posts: 26
Joined: Sun Sep 09, 2012 3:24 pm

Re: LS 13

Post by cobran »

Ciekawe czy będzie w późniejszym czasie możliwość prowadzenia sadu i zbiór owoców :) Na realistycznym rynku są do tych prac używane fajne maszyny :)
cobran
Posts: 26
Joined: Sun Sep 09, 2012 3:24 pm

Re: LS 13

Post by cobran »

Dzisiaj pojawiły sie nowe screeny i pare nowych pojazdow w "info", szkoda że nie można zobaczyć do czego one służą :) Juz nie moge doczekać sie premiery ;)
czeejen
Posts: 4
Joined: Wed Oct 24, 2012 2:59 pm

Re: LS 13

Post by czeejen »

Czy jeśli się kupiło FSa w przedsprzedaży będzie go można dodać do STEAMA? ktoś ma takie informacje?
Post Reply