BUG REPORT

krq
Posts: 4
Joined: Wed Oct 31, 2012 2:38 pm

BUG REPORT

Post by krq »

Siemanko. Gdzie tu zgłasza się bugi do Giantsa?
Nie wiem czy macie tak samo, ale w siewniku amazone cayena 6001 znalazłem kilka błędów. Jakis "pałąk" wystaje na pół mapy (im więcej jeździłem, tym zrobił się dłuższy), i przy pomocniku na nawrotach omija sporo pola. W dodatku jak siejesz trawe to na 6h pobrał 100 ziaren i tak jak by "skacze" podczas pracy.

http://img407.imageshack.us/img407/7131 ... 153506.png
http://img402.imageshack.us/img402/5985 ... 153520.png
http://img545.imageshack.us/img545/4028 ... 153615.png
Antares33
Posts: 6
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:06 pm

Re: BUG REPORT

Post by Antares33 »

Ja tez chyba mam buga
Mianowice problem polega na tym ze, podłączam kultywator ("VOGEL NOOT TerraTop 800" ten co ma 7.8m) podczepiam go pod ciągnik ("Deutz Agrotron X 720) i jak zatrudniam pracownika jedzie on 8km/h, jak jadę sam to na "drugim biegu" tez tylko jest 8km/h.
Dodam ze inne ciągniki nawet te o słabszej mocy jadą około 15km/h z tym kultywatorem (7.8m).
Ale już jak podłącze pod ten ciągnik (X 720) każdy inny kultywator to tez śmiga po 15km/h. Jest to jakis bug ? z kultywatorem czy tak powinno być ???
cobran
Posts: 26
Joined: Sun Sep 09, 2012 3:24 pm

Re: BUG REPORT

Post by cobran »

Antares33 wrote:Ja tez chyba mam buga
Mianowice problem polega na tym ze, podłączam kultywator ("VOGEL NOOT TerraTop 800" ten co ma 7.8m) podczepiam go pod ciągnik ("Deutz Agrotron X 720) i jak zatrudniam pracownika jedzie on 8km/h, jak jadę sam to na "drugim biegu" tez tylko jest 8km/h.
Dodam ze inne ciągniki nawet te o słabszej mocy jadą około 15km/h z tym kultywatorem (7.8m).
Ale już jak podłącze pod ten ciągnik (X 720) każdy inny kultywator to tez śmiga po 15km/h. Jest to jakis bug ? z kultywatorem czy tak powinno być ???
a masz podpiete obciążenie z przodu ?
Ja tez mam ten siewik co na screenach i jest wszystko ok :) Ten "pałąk" wyskakuje Ci w multi czy w singlu ?
Antares33
Posts: 6
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:06 pm

Re: BUG REPORT

Post by Antares33 »

a masz podpiete obciążenie z przodu ?
Tak mam podpiętą beczkie. Wszystkie testy robiłem tak samo (z beczką) i tylko problem pojawia się z tym kultywatorem i tym ciągnikiem
Ktoś może to sprawdzić u siebie i napisac czy tak samo ma ?
cobran
Posts: 26
Joined: Sun Sep 09, 2012 3:24 pm

Re: BUG REPORT

Post by cobran »

Antares33 wrote:
Tak mam podpiętą beczkie. Wszystkie testy robiłem tak samo (z beczką) i tylko problem pojawia się z tym kultywatorem i tym ciągnikiem
Ktoś może to sprawdzić u siebie i napisac czy tak samo ma ?
ja sprawdziłem wszystko u mnie jak należy, może przeinstaluj i zobacz czy to cos da
Antares33
Posts: 6
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:06 pm

Re: BUG REPORT

Post by Antares33 »

ja sprawdziłem wszystko u mnie jak należy, może przeinstaluj i zobacz czy to cos da

Przeinstalowałem i nadal to samo jedzie 8km/h na "drugim biegu" z beczką bez niej jedzie 3km/h
Chodzi mi tu o konkretnie zestaw Deutz Agrotron X 720 + VOGEL NOOT TerraTop 800 PODCZAS KULTYWACJI ...
-kita-
Posts: 1
Joined: Mon Nov 05, 2012 12:59 pm

Re: BUG REPORT

Post by -kita- »

Antares33 wrote:
a masz podpiete obciążenie z przodu ?
Tak mam podpiętą beczkie. Wszystkie testy robiłem tak samo (z beczką) i tylko problem pojawia się z tym kultywatorem i tym ciągnikiem
Ktoś może to sprawdzić u siebie i napisac czy tak samo ma ?
ja sprawdziłem i niestety mam tak samo :(
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: BUG REPORT

Post by Ziut »

http://forum.landwirtschafts-simulator. ... 48&t=44792 zgłoście tutaj ten błąd, ale musicie mieć najnowszą wersję gry (1.3.0.0 - prawy dolny róg w MENU). Podajecie tam w poście nazwę modu i zdjęcie (lub kilka), ale najlepiej filmik.
Antares33
Posts: 6
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:06 pm

Re: BUG REPORT

Post by Antares33 »

Tak po niemiecku już się rozpisałem ...
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: BUG REPORT

Post by Ziut »

Antares33 wrote:Tak po niemiecku już się rozpisałem ...
Nikt nie każe ci się rozpisywać... jak dasz 1 zdanie przetłumaczone przez translatora to powinni zrozumieć, a jak jeszcze zdjęcie albo filmik to jeszcze lepiej...
User avatar
Lechu
Moderator
Posts: 98
Joined: Tue Jan 17, 2012 9:08 pm
Location: Freiburg
Contact:

Re: BUG REPORT

Post by Lechu »

Napisz jeszcze raz swój problem to ci go opisze po niemiecku
Post Reply