WOW! TITANIUM DLC !

User avatar
Nowex88
Posts: 26
Joined: Mon Jun 03, 2013 3:48 pm

WOW! TITANIUM DLC !

Post by Nowex88 »

http://www.farming-simulator.com/dlc-de ... hp?lang=pl
Właśnie na stronie gry pokazał się nowy dodatek i jest bardzo super tylko pytanie czy będzie polska wersja :?:
User avatar
MichałK
Posts: 45
Joined: Sun Sep 02, 2012 11:39 pm
Location: Poland, Łódź
Contact:

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by MichałK »

Premiera dopiero 2 października. Także myślę, do tego czasu uda mi się uzyskać informacje od CD-Projektu.
Na pewno dodatek będzie można kupić tutaj na wskazanej przez Ciebie stronie.
Pozdrawiam,
MichałK
You can't always get what you want
But if you try sometime you find
You get what you need
User avatar
kamil1997rok1
Posts: 9
Joined: Sun Jan 30, 2011 4:52 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by kamil1997rok1 »

czekam zniecierpiwiony
Przemo V
Posts: 7
Joined: Wed Mar 06, 2013 2:01 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Przemo V »

Witam, i wiadomo coś na temat wydania pudełkowego tego dodatku?? Czy pozostaje tylko wersja cyfrowa?
User avatar
Justyna
Posts: 15
Joined: Fri Mar 29, 2013 2:33 pm
Location: Wieś

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Justyna »

Cześć.

Wygląda na to, że w porównaniu do poprzednich DLC'ków to Tytanium zapowiada się dość apetycznie. Oby tym razem producenci podeszli do tego naprawdę poważnie. taki dodatek jak Marshall Trailers to żart. O Ursusie też nie można powiedzieć żeby urywał "siedzenie". Osobiście uważam, że społeczeństwo FSa13 dokonało o wiele lepszych modyfikacji, jeżeli chodzi o ciągniki Ursus i maszyny z nimi związane.
No ale wracając do tematu jak sama nazwa mówi produkt ten jest z dziedziny DLC, czyli Downloadable Content, a to oznacza - Zawartość do pobrania ;)
Tak wiec Tytanium może, ale nie musi pojawić się w wersji pudełkowej.

Ale z drugiej strony to tylko pudełko. Chyba nie zbierasz ich i nie stawiasz na półce jak jakieś trofea : ?) Jak znam życie cały ten DLC Tytanium nie będzie "ważył" więcej jak 300mb, które można będzie ściągnąć w dobrych kilka minut :)
Pozdrawiam
Przemo V
Posts: 7
Joined: Wed Mar 06, 2013 2:01 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Przemo V »

Przyczepy Marshalla to rzeczywiście jakaś pomyłka moim zdaniem, Ursusa potraktowali po macoszemu. Co do pudełek to może i zbieram :P, a jeżeli to DLC będzie dopracowane to może i ważyć tyle samo co podstawka :D Dotychczas wszystkie większe DLC mialy swoje wydania pudełkowe, więc dlatego pytam, bo nie wiem czy wpłacać sobie kasę na Paypal`a, czy też dostanę w zwykłym sklepie tą grę. Większość rzeczy i tak mam ze steam`a więc pudełka nie są mi potrzebne. Resztę plików trzymam na dysku zewnętrznym. Gra musi być u mnie naprawdę na wysokim poziomie, by zasłużyć sobie na kupno wersji w pudełku, by stała na półce :D
Jarexxos
Posts: 64
Joined: Thu Feb 21, 2013 10:38 am
Location: Polska

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Jarexxos »

Ja to już mam i przetestowałem.
Frytey
Posts: 11
Joined: Wed Oct 02, 2013 8:37 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Frytey »

Właśnie jestem po teście dodatku do PC Titanium. Porównałem model CASE 340 w wersji na PC z wersji na PS3. Na PC prędkość maksymalna to 43 km/h a wersji na konsole 61 km/h dlaczego tak jest ? Czy tak ma być ?
mobi35
Posts: 1
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:59 am

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by mobi35 »

Witam.Chcę zapytać czy będzie wersja pudełkowa? W niemieckich sklepach jest dostępna a u nas żadnej informacji na ten temat.Może tak wydawca określi się w tej sprawie bo uważam że jest sporo osób które tak jak ja kupiły by pudełko. Pozdrawiam.
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Ziut »

Można już ten dodatek kupić na stronce cdp.pl w cenie 35zł...
Amero
Posts: 10
Joined: Thu Sep 26, 2013 1:55 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Amero »

wystarczy wejsc na allegro: http://allegro.pl/farming-simulator-201 ... 89590.html nie wiem jak jest ze sklepami trzeba by poszukac i jak mozecie zobaczcie ten temat: http://forum.giants-software.com/viewto ... 43&t=60400 moze ktos cos wie bo jak ma sie tak dziac to ja podziekuje
User avatar
Nowex88
Posts: 26
Joined: Mon Jun 03, 2013 3:48 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Nowex88 »

Gra (dodatek) dostępny jest w wersji PL w wersji elektronicznej i pudełkowej.
pylan
Posts: 3
Joined: Sat Feb 15, 2014 4:39 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by pylan »

ma ktoś opis mapy z tego dodatku?
User avatar
Nowex88
Posts: 26
Joined: Mon Jun 03, 2013 3:48 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by Nowex88 »

pylan
Posts: 3
Joined: Sat Feb 15, 2014 4:39 pm

Re: WOW! TITANIUM DLC !

Post by pylan »

gdzie w dodatku Titanium jest magazyn słomy?
Post Reply