Symulacja?

Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Symulacja?

Post by Matt83pl »

Szczerze to troche sie zawiodłem na tym niby symulatorze. Traktor nie moze sie zakopac, ba nawet dobrze nie zamieli, a jedyna trudnosc to taka ze mniej dostajesz kasy na starcie na poziomie hard i masz wiekszy dług. 15 albo 16 wyjdzie grar 2013 widziałem foty i musze przyznac ze o niebo lepiej to wyglada pod wzgledem wizualnym i mysle fizyki rowniez. Zobaczymy.
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Symulacja?

Post by Ziut »

W Farming Simulator 2013 twórcy postawili bardziej na symulację ekonomii, w Agrar'ze może i masz lepszą grafikę, dynamiczną ziemię, ale optymalizacja pozostawia wiele do myślenia... No i brak modowania gry też jest problemem...
BurnSheep
Posts: 16
Joined: Mon Oct 29, 2012 11:13 am

Re: Symulacja?

Post by BurnSheep »

Mnie najbardziej brakuje dzialajacych lusterek, symulator bez lusterek? Co to za frajda tyłować przyczepą z 3ciej osoby.
Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Re: Symulacja?

Post by Matt83pl »

Z tego co czytalem w Agrarze 2013 bedzie mozna moddingowac. :biggrin2:
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Symulacja?

Post by Ziut »

BurnSheep wrote:Mnie najbardziej brakuje dzialajacych lusterek, symulator bez lusterek? Co to za frajda tyłować przyczepą z 3ciej osoby.
Do LS09 (i chyba 11 też) gracze tworzyli lusterka to po kupieniu tego modu nawet na dobrych kompach było widać duży spadek FPS (a co dopiero na tych słabych)... Ludzie wywalali ten dodatek żeby móc normalnie grać na modach...

Matt83pl wrote:Z tego co czytalem w Agrarze 2013 bedzie mozna moddingowac. :biggrin2:
Ale to nie są potwierdzone informacje i najprawdopodobniej nie będzie takiej opcji... Ale może w końcu dadzą taką możliwość...
BurnSheep
Posts: 16
Joined: Mon Oct 29, 2012 11:13 am

Re: Symulacja?

Post by BurnSheep »

Ziut wrote:Do LS09 (i chyba 11 też) gracze tworzyli lusterka to po kupieniu tego modu nawet na dobrych kompach było widać duży spadek FPS (a co dopiero na tych słabych)... Ludzie wywalali ten dodatek żeby móc normalnie grać na modach...
Chyba we wszystkich grach w jakie gralem, byla mozliwosc wylaczenia lusterek w opcjach - to by rozwiazalo problem. A gracze z lepszym sprzetem mieliby jeszcze wiecej frajdy z gry.
Ogolnie uwazam, ze mogla ta gra wyjsc troszke pozniej, to co teraz otrzymalismy to traktuje to jako wersje beta, a final version przyjdzie w patchach. Tak mi sie marzy ;)
Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Re: Symulacja?

Post by Matt83pl »

No uważam ze można byłoby coś z tym zrobić. Jakieś przypadki zakopania, albo nie mozliwość podjazdów z pełna prędkością pod górki z 61 tonami na pace, masakra. Czekam na patche.
Post Reply