Polski Język

Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Polski Język

Post by Matt83pl »

Mam pytanie nie wiecie jak zmienic język na Polski w grze? Gre kupiłem w sklepie Origin. Co najlepsze w Multi jest polak a w karierze nie ma.
cobran
Posts: 26
Joined: Sun Sep 09, 2012 3:24 pm

Re: Polski Język

Post by cobran »

to chyba nie da rady zmienić... Nie popatrzyłeś i kupiłes wersje nie polskojęzyczną :)
User avatar
szparny
Posts: 56
Joined: Sun Nov 11, 2012 10:53 am
Location: Wilkonice
Contact:

Re: Polski Język

Post by szparny »

Kolego spróbuj tak wejdz w Origin, otworzy ci sie okno naspepnie widzisz w gornym lewym rogu 3 zakladki Origin, Znajomi i Pomoc wejdz w zakladke origin a nastepnie na liscie wybierz konto, otworzy ci sie okno wejdz w zakladke ogolne i tam masz na samej gorze masz "Język klienta Origin" i musisz miec wybrany polski wtedy bedziesz mial gry w jezyku polskim, odpisz czy pomoglem.
Pozdrawiam SzPaRnY
Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Re: Polski Język

Post by Matt83pl »

Origina mam od pocztaku na polskim. Tak wiec chyba pozostanie mi na ang grac. Tylko dlaczego w multi jest pl( w opcjach mozna wybrac) a w karierze nie? Moze zamiana jakiegos pliku by pomogla no nic dzieki za pomoc anyway.
Mari
Posts: 21
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:10 pm

Re: Polski Język

Post by Mari »

Być może wprowadzą polski dla posiadaczy gry ze Steama lub Origina w następnym patchu. Sam na to liczę :confusednew: Natomiast polski w wyborze multi ma Ci tylko pomóc w znalezieniu serwerów prowadzonych przez polskojęzycznych graczy.
Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Re: Polski Język

Post by Matt83pl »

Dzięki Mari. Tak patrze i myślę ze polski czy nie to już nam ta grę na pamieć:)
Post Reply