Pytanie

GrogoPL
Posts: 6
Joined: Fri Nov 16, 2012 6:05 pm

Pytanie

Post by GrogoPL »

Witam. Mam małe pytanie: otóż mam wersję piracką gry (beee) ale dosłownie za chwilę kupię pełną, legalną wersję (yay!). Wersja którą teraz mam jest w języku hiszpańskim (są inne języki do wyboru), ale nie ma polskiego. Otóż chciałem się zapytać czy po kupieniu pełnej wersji będę mógł jakoś "aktywować" język polski.
Drugą rzeczą jest fakt że nie wiem gdzie ten kod wpisać. Przy pierwszym uruchomieniu gry wpisałem piracki kod, ale teraz już więcej razy nie wyskoczył mi komunikat aby go wpisać. Także jak mam tą grę aktywować (aby np. grać przez multiplayer)?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Jak tylko ją otrzymam to od razu kupuję grę.
Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Re: Pytanie

Post by Matt83pl »

Kup kolego wersje polska, skasuj pirata i i ciesz się gra. Boże pirat w tych czasach, gra 60 zł lol?
GrogoPL
Posts: 6
Joined: Fri Nov 16, 2012 6:05 pm

Re: Pytanie

Post by GrogoPL »

Już kupiłem. Napisałem na angielskiej sekcji i szybciej dostałem odpowiedź. A gra nie kosztuje 60zł tylko 25€, to o wiele więcej. Ja i tak miałem problemy żeby tą kasę uzbierać, nie każdy pracuje albo dostaje kieszonkowe.
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Pytanie

Post by Ziut »

GrogoPL wrote:Już kupiłem. Napisałem na angielskiej sekcji i szybciej dostałem odpowiedź. A gra nie kosztuje 60zł tylko 25€, to o wiele więcej. Ja i tak miałem problemy żeby tą kasę uzbierać, nie każdy pracuje albo dostaje kieszonkowe.
Heh nie wiem gdzie i jak to kupowałeś ale ja kupiłem samego key'a za 10zł a grę zainstalowałem z instalki z cdp.pl...
Wojtas1
Posts: 4
Joined: Tue Nov 13, 2012 1:01 am

Re: Pytanie

Post by Wojtas1 »

Witam . Mozecie powiedziec pod jaka nazwa kupie siewnik do kukurydzy poniewasz nie moge go znalezc w sklepie ,czy to jakis blad w grze czy co .
Matt83pl
Posts: 16
Joined: Sun Nov 04, 2012 11:58 am

Re: Pytanie

Post by Matt83pl »

Amazone EDX 6000- siejesz kukurydze lub buraki.
cobran
Posts: 26
Joined: Sun Sep 09, 2012 3:24 pm

Re: Pytanie

Post by cobran »

Ziut wrote:
GrogoPL wrote:Już kupiłem. Napisałem na angielskiej sekcji i szybciej dostałem odpowiedź. A gra nie kosztuje 60zł tylko 25€, to o wiele więcej. Ja i tak miałem problemy żeby tą kasę uzbierać, nie każdy pracuje albo dostaje kieszonkowe.
Heh nie wiem gdzie i jak to kupowałeś ale ja kupiłem samego key'a za 10zł a grę zainstalowałem z instalki z cdp.pl...
a gdzie to kupiłes tego keya za 10 zł ?
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Pytanie

Post by Ziut »

Od jednego gościa z YT:D
Wojtas1
Posts: 4
Joined: Tue Nov 13, 2012 1:01 am

Re: Pytanie

Post by Wojtas1 »

WITAJCIE
Powiedzcie mi czy jest jakas roznica w plonach gdy je opryskam i na co powinienem urzywac opryski .
To samo z rozsiewaniem nawozu czy to cos daje i na jakie plony go sypac.
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Pytanie

Post by Ziut »

Oprysk, nawóz sztuczny, gnojówka, gnój - zwiększają tak samo plon, niezależnie od zastosowanej metody...
Wojtas1
Posts: 4
Joined: Tue Nov 13, 2012 1:01 am

Re: Pytanie

Post by Wojtas1 »

Powiedzcie jak moge zrobic pasze dla krow .Skosilem trawe wysypalem do tego zbiornika zeby sie kisila nic mi sie tam nie kisi co trzeba tam zrobic zeby to ukisic i z czego.Posialem trawe na polu nie moge teraz sie jej pozbyc by zasiac cos innego co mam zrobic.
BurnSheep
Posts: 16
Joined: Mon Oct 29, 2012 11:13 am

Re: Pytanie

Post by BurnSheep »

Do tego zbiornika (silos przejazdowy) wysypujesz sieczke (kukurydziana, z trawy, zboza).
Nastepnie musisz ja ugniatac (np poprzez jezdzenie traktorem po tej haldzie w przod i w tyl).
Gdy ugniatanie osiagnie 100%, bedac na sieczce wciskasz klawisz (domyslnie) R, ona pokrywa sie folia i rozpoczyna sie proces kiszenia.
Jak juz sie ukisi to bedzie juz gotowa kiszonka.

Co do paszowozu, to ja osobiscie uzywam samojezdnego (Nie wiem czy to tylko u mnie, ale jak probuje lyzka naladowac ten tanszy, to mi kiszonka znika... nigdzie jej nie ma).
Dajesz kostke slomy, kostke siana (to taka sucha trawa ;) ) i reszte uzupelniasz kiszonka... taka pasze mozesz podawac bydlu.
Gdy bydlo ma pasze w korycie to nie je ani trawy ani kiszonki, tylko pasze wszama.
Lizardcor
Posts: 3
Joined: Thu Dec 27, 2012 11:18 pm

Re: Pytanie

Post by Lizardcor »

Witam.

A więc na wstępie zaznaczę, ze jest to mój pierwszy post tak więc witam was serdecznie. No ale zeby nie off topować to przejdę do sedna sprawy.

Skosiłem trawę, ale czym sie zbiera skoszoną trawę? co do zbierania siana, czy słomy to z tym problemu nie mam, bo jest od tego tutorial. Niestety z trawą jest inaczej.
Pozdrawiam.
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Pytanie

Post by Ziut »

Skoszoną trawę zbierzesz tylko przyczepami samozbierającymi.
Post Reply