Problem ogólny po instalacji

Rumcajs84
Posts: 2
Joined: Wed Feb 26, 2014 10:50 am

Problem ogólny po instalacji

Post by Rumcajs84 »

Witam
mam zaj....ty problem. grałem sobie w ls' a i było ok i zachciało mi się zrobić re-instalacje bo nie wszystkie mi chodziły. jak to zrobiłem doznałem szoku, gdyż ponieważ, nie dość że gra zainstalowała się w innym miejscu to na dodatek nic nie jest jak było, nie wiem jak dodać mody(ogólnie gra działa ale wszystko od nowa:(((((.
załączam screena
błagam o pomoc
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Problem ogólny po instalacji

Post by Ziut »

Miejsce instalacji można samemu wybrać (tylko trzeba uważnie czytać co pisze w instalatorze...), skoro gra działa to nie wiem jaki problem masz... Może nie masz patcha v2.0 wgranego??
Rumcajs84
Posts: 2
Joined: Wed Feb 26, 2014 10:50 am

Re: Problem ogólny po instalacji

Post by Rumcajs84 »

Niby tak, ale wcześniej mi się zainstalowało w katalogu dokumenty/my games/farming symulator, i otwierając go był folder >mods< , a teraz nie dość że zainstalował się c:/ program files(x86)/farming symulator, to wchodząc do niego są jedynie pliki
data
dxsetup
profileTemplate
sdk
shared
i pliki exe, ale ani nie mogę znaleźć gdzie savy ani nic
User avatar
Zygmund
Posts: 13
Joined: Mon Feb 24, 2014 11:52 pm

Re: Problem ogólny po instalacji

Post by Zygmund »

ja grę mam zainstalowaną na D:/ Farming symulator 2013 a w katalogu dokumenty/my games/farming symulator są save jakieś inne pliki i katalog mods i pdlc może pod czas odinstalowywania osunęło ci wszystkie mody które miałeś wgrane
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Problem ogólny po instalacji

Post by Ziut »

C:/Program Files (x86)/Farming Simulator 2013/ -- to standardowe miejsce instalacji całej gry...
Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/ -- to folder z save, modami itp... Pojawia się on dopiero po uruchomieniu gry...
Post Reply