Znowu sobie z nas żarują

andrew684
Posts: 33
Joined: Mon Dec 01, 2014 4:56 pm

Znowu sobie z nas żarują

Post by andrew684 »

poraz kolejny Giants zrobiło sobie jaja ze swoich wiernych graczy, może ich trzeba zhakować aby pewne rzeczy zrozumieli. Co kolejne wydanie to więcej błędów, niedługo minie 4 miesiące od premiery, a pracowników jak nie było tak nie ma, ekonomia w tej grze to bardzo tani i głupi żart Nowe uprawy powinny zachęcać do inwestowania , a one odpychają , nigdy nie posadziłem drzewka oliwkowego i nigdy nie posadzę , tak samo jak nigdy nie posadzę topoli , ani rzepy na poplon> Czcina cukrowa i ziemniaki może są opłacalne ale komu się chce w to bawić, lepiej kupić kilka fabryk za cenę 1 kombajnu. Ile razy bym w to nir grał to zawsze tylko ubrania- przebitka nad innymi produktami kosmiczna , winogrona posadziłem raz , pod koniec gry na zapisie , niby się opłaca ale ... są lepsze pomysły. I tak na marginesie truskawki tańsze od przenicy.
Jest też dużo pozytywów w 22 , ale te negatywne - w szczególności ekonomia i pracownicy sabotażyści skutecznie potrafią zniechęcić.
Versusdj
Posts: 11
Joined: Tue Feb 23, 2021 7:54 pm

Re: Znowu sobie z nas żarują

Post by Versusdj »

ja juz spobie odpuściłem ta gre bo to żenada było wydać tylko tyle kasy na premiere, tym bardziej ze gram na konsoli ostatni raz kupilem farminga
Post Reply