Pytanie dot. DLC

Vertuzek
Posts: 1
Joined: Sat Jun 06, 2020 12:44 pm

Pytanie dot. DLC

Post by Vertuzek »

Witam
Ogólnie to chciałem kupić dlc w wersji Kubota w wersji pudełkowej, ale gre mam na steam.
I mam pytanie
Czy to dlc będzie działać
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by iwan4672 »

Będzie działać. W pudełku dostaniesz klucz do aktywacji DLC
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Dodam tylko że klucza nie możesz użyć na Steamie, ale instalator który pobierzesz ze strony Giantsa zainstaluje DLC i będzie ono dostępne w grze (ale nie będzie widoczne na Steamie).
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by iwan4672 »

:search:
Ziuta Modding wrote: Wed Jun 29, 2022 9:49 pm Dodam tylko że klucza nie możesz użyć na Steamie, ale instalator który pobierzesz ze strony Giantsa zainstaluje DLC i będzie ono dostępne w grze (ale nie będzie widoczne na Steamie).
No rzeczywiście. To jest tak, jak człowiek nie przeczyta dokładnie :search:
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

A jak ma się ma pudełkową wersję gry Farming Simulator 22 to czy Cyfrowe wersje DLC będą z wersją pudełkową gry kompatybilne? 🤔
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Tak, FS22 akurat już jest w tej samej wersji co na serwerze giantsa (wcześniejsze odsłony różniły się pomiędzy pudełkową a cyfrową) więc DLC będą działały bez problemu (oczywiście nie jest możliwe zakupienie DLC na Steam czy innej platformie jeśli nie masz na niej przypisanej gry).
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

A czyli w moim przypadku to lipa bo nie mam przypisanej gry FS22, na steam. A można to jakoś zrobić żeby przypisać swoją wersję FS22 na steam?
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by iwan4672 »

MrKarolPL wrote: Sun Oct 16, 2022 8:43 am A czyli w moim przypadku to lipa bo nie mam przypisanej gry FS22, na steam. A można to jakoś zrobić żeby przypisać swoją wersję FS22 na steam?
Przeczytaj jeszcze raz post Ziuty Modding, ale ze zrozumieniem.
Dodam że cyfrowe DlC do wersji pudełkowej kupuje się z tej strony:
https://www.farming-simulator.com/dlc.p ... country=pl
Wybierasz odpowiednie DLC, naciskasz WIĘCEJ INFO i masz różne formy zakupu DLC

Ja mam wersję pudełkową, i nie mam żadnych problemów z kupnem cyfrowych DLC :)
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

No wiem, tylko tutaj pojawia się dla mnie kolejny problem bo ze wszystkich podanych tam rodzajów formy płatności ja i mój tata nie mamy dostępu do żadnych wymienionych tam form płatności, dlatego ja zacząłem szukać po jakiś innych sklepach internetowych, dlatego zastanawiam się czy jakbym zamówił wersję cyfrową z danego sklepu internetowego np. w postaci Klucza Steam to jakbym nie miał wersji gry ze steam to czy będzie mi to działać ale z postu Ziuty Modding doczytałem że jednak nie i musiałbym kupować z serwisu Giants, ale nie mam takiej możliwości bo nie mam właśnie dostępu to podanych tam form płatności, więc chyba musiałbym ograniczać się tylko do wersji pudełkowych danego DLC, tylko w tym rzecz że takie DLC, jak Vermeer Pack, Antonio Carraro Pack i ten ERO Grapeliner Series 7000 Pack, nie wyszły niestety w wersji pudełkowej, więc no lipa trochę dla mnie z tego powodu i trochę smutek... 😥
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Paysafecard możesz łatwo kupić w sklepach i użyć tej formy płatności. Dziwne że twój tata nie ma karty kredytowej/debetowej której można użyć. Możesz też zrobić konto paypal i przypisać tam kartę kredytową/debetową.
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

W sumie racja można kiedyś to sprawdzić, dziękuje za odpowiedź i w sumie też za pomoc. 😁
Post Reply