Pytanie dot. DLC

Vertuzek
Posts: 1
Joined: Sat Jun 06, 2020 12:44 pm

Pytanie dot. DLC

Post by Vertuzek »

Witam
Ogólnie to chciałem kupić dlc w wersji Kubota w wersji pudełkowej, ale gre mam na steam.
I mam pytanie
Czy to dlc będzie działać
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by iwan4672 »

Będzie działać. W pudełku dostaniesz klucz do aktywacji DLC
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 935
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Dodam tylko że klucza nie możesz użyć na Steamie, ale instalator który pobierzesz ze strony Giantsa zainstaluje DLC i będzie ono dostępne w grze (ale nie będzie widoczne na Steamie).
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by iwan4672 »

:search:
Ziuta Modding wrote: Wed Jun 29, 2022 9:49 pm Dodam tylko że klucza nie możesz użyć na Steamie, ale instalator który pobierzesz ze strony Giantsa zainstaluje DLC i będzie ono dostępne w grze (ale nie będzie widoczne na Steamie).
No rzeczywiście. To jest tak, jak człowiek nie przeczyta dokładnie :search:
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

A jak ma się ma pudełkową wersję gry Farming Simulator 22 to czy Cyfrowe wersje DLC będą z wersją pudełkową gry kompatybilne? 🤔
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 935
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Tak, FS22 akurat już jest w tej samej wersji co na serwerze giantsa (wcześniejsze odsłony różniły się pomiędzy pudełkową a cyfrową) więc DLC będą działały bez problemu (oczywiście nie jest możliwe zakupienie DLC na Steam czy innej platformie jeśli nie masz na niej przypisanej gry).
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

A czyli w moim przypadku to lipa bo nie mam przypisanej gry FS22, na steam. A można to jakoś zrobić żeby przypisać swoją wersję FS22 na steam?
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by iwan4672 »

MrKarolPL wrote: Sun Oct 16, 2022 8:43 am A czyli w moim przypadku to lipa bo nie mam przypisanej gry FS22, na steam. A można to jakoś zrobić żeby przypisać swoją wersję FS22 na steam?
Przeczytaj jeszcze raz post Ziuty Modding, ale ze zrozumieniem.
Dodam że cyfrowe DlC do wersji pudełkowej kupuje się z tej strony:
https://www.farming-simulator.com/dlc.p ... country=pl
Wybierasz odpowiednie DLC, naciskasz WIĘCEJ INFO i masz różne formy zakupu DLC

Ja mam wersję pudełkową, i nie mam żadnych problemów z kupnem cyfrowych DLC :)
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

No wiem, tylko tutaj pojawia się dla mnie kolejny problem bo ze wszystkich podanych tam rodzajów formy płatności ja i mój tata nie mamy dostępu do żadnych wymienionych tam form płatności, dlatego ja zacząłem szukać po jakiś innych sklepach internetowych, dlatego zastanawiam się czy jakbym zamówił wersję cyfrową z danego sklepu internetowego np. w postaci Klucza Steam to jakbym nie miał wersji gry ze steam to czy będzie mi to działać ale z postu Ziuty Modding doczytałem że jednak nie i musiałbym kupować z serwisu Giants, ale nie mam takiej możliwości bo nie mam właśnie dostępu to podanych tam form płatności, więc chyba musiałbym ograniczać się tylko do wersji pudełkowych danego DLC, tylko w tym rzecz że takie DLC, jak Vermeer Pack, Antonio Carraro Pack i ten ERO Grapeliner Series 7000 Pack, nie wyszły niestety w wersji pudełkowej, więc no lipa trochę dla mnie z tego powodu i trochę smutek... 😥
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 935
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Paysafecard możesz łatwo kupić w sklepach i użyć tej formy płatności. Dziwne że twój tata nie ma karty kredytowej/debetowej której można użyć. Możesz też zrobić konto paypal i przypisać tam kartę kredytową/debetową.
MrKarolPL
Posts: 12
Joined: Tue Oct 11, 2022 7:50 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by MrKarolPL »

W sumie racja można kiedyś to sprawdzić, dziękuje za odpowiedź i w sumie też za pomoc. 😁
Xkodi
Posts: 1
Joined: Sat Apr 13, 2024 2:30 pm

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Xkodi »

Witam.
Jeżeli mam pudełkową wersję gry i kupie dlc na steamie to bedzie to dzialac
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 935
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Pytanie dot. DLC

Post by Ziuta Modding »

Xkodi wrote: Sat Apr 13, 2024 2:34 pm Witam.
Jeżeli mam pudełkową wersję gry i kupie dlc na steamie to bedzie to dzialac
Nie da się kupić DLC na Steam nie posiadając gry na Steam, ale jeśli jakimś cudem byś tak kupił to nie, nie zadziała takie DLC dla wersji z płyty, w drugą stronę już zadziała.
Post Reply