Zużycie maszyn

User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Zużycie maszyn

Post by MariuszPodlasie »

Taka sprawa: już trzykrotnie naprawiałem mój traktor, podczas gdy ani razu jeszcze go nie tankowałem :shock: Zużycie maszyn jest zbyt szybkie w stosunku do tankowania. O cenie nowego lakieru nawet nie wspomnę. Prawie 50 000 € za nowy lakier dla 3-dniowej maszyny :lol:
sernique
Posts: 2
Joined: Sun Nov 28, 2021 7:29 pm

Re: Zużycie maszyn

Post by sernique »

Zużycie jest totalnie przesadzone
Pawelano82
Posts: 2
Joined: Mon Feb 04, 2019 7:55 pm

Re: Zużycie maszyn

Post by Pawelano82 »

Wszędzie jest to samo. Gra jest super, ale ma sporo niedociągnięć. O niektórych pisałem do wsparcia, ale oni tego nie czytają i odpowiadają to samo z automatu. Zużycie maszyn jest jeszcze do przełknięcia, ale paliwa w ogóle nie ubywa. Ziarna na przyczepie i kombajnie wyglądają, jak ziemniaki (są tak wielkie), misje są nieopłacalne, limit kredytu to tylko pół miliona i to bez względu na to ile ma się ziemi, co też jest głupie. Na koniach też nie idzie zarobić. Kupiłem za 800 $ a jak są prawie w 80% ujeżdżone( wiele dnie męczenia), to ich wartość wynosi 730 $. Ciekawe i le będą kosztować ostatecznie. Szklarnie też nie dają dochodu, a jak się wstępnie przyglądałem łańcuchom produkcji, to mniej więcej wychodzi na to, że na finalnym produkcie zarobisz to samo, co sprzedając towar bezpośrednio. Bo co z tego, że olej jest droższy niż rzepak, czy słonecznik, jak uzyskuje się go połowę. A przy tym tylko bezsensowna robota. Jeżeli Giants tego nie poprawi, to gra sporo straci. Według mnie niepotrzebnie wprowadzają za dużo nowości, zamiast dopracowywać to ,co było do tej pory. Czasem wręcz, to co fajnie działało w poprzedniej wersji, potem jest sknocone. Zimą śnieg padał, ale nie napadał, woda nie zamarza. Same fabryki z łańcuchów produkcji też są śmiesznie tanie. Za 90 tys. można mieć olejarnie. Wielki budynek, fabrykę. Oczywiście przy zdupionej dochodowości, większy koszt zakupu w ogóle byłby bez sensu. Trzeba zrobić listę i przez jakiegoś youtubera wysłać uwagi do Giants, nie po to, żeby krytykować, ale żeby gra była naprawdę fajna.
Adamvet
Posts: 171
Joined: Sun Feb 28, 2021 8:57 pm

Re: Zużycie maszyn

Post by Adamvet »

Ja mam 2 konie tylko do jazdy rekreacyjnej. Mam je 3.5 roku w grze. Ujeżdżam je regularnie, karmie, zdrowie 100%, rozmnażanie 0%, wartość 2900€, a kupiłem je po 500€. Fakt jakos bardzo mało jedzą, 3 szule przez 3.5 roku owsa, trochę siana. Gdym miał zarabiać na koniach to szybciej bym zbankrutował.
Krowy podoba historia, mam 50 krów i 30 młodych. 50 krów daje średnio 5750-6000 l mleka miesięcznie 😀 jakis dramat, skąd oni wzięli te krowy z rzeźni? To daje 3.8l mleka dziennie. Nikt by nie trzymał takich krów. Coś muszą zmienić bo obora kosztuje chyba 700 tys ta z robotem a krowy ledwo doją.
Bobbi-79
Posts: 121
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Re: Zużycie maszyn

Post by Bobbi-79 »

Pawelano82 wrote: Fri Dec 03, 2021 11:07 am Szklarnie też nie dają dochodu
Chyba jak nie sprzedajesz produktów. To akurat moim zdaniem najlepszy biznes.
xSAYONARAx
Posts: 93
Joined: Wed Jan 27, 2021 10:37 am

Re: Zużycie maszyn

Post by xSAYONARAx »

najlepszy biznes to kiszonka i sprzedaz na biogas oraz jajka reszta malo lub wrecz nie oplacalne biznesy
Post Reply