Misje - Problem

AwesomeMIkE86
Posts: 1
Joined: Tue Nov 30, 2021 6:51 pm

Misje - Problem

Post by AwesomeMIkE86 »

Witam. Mam fs22 na xbox one. Mam problem z misjami, ale tylko dot. zbierania plonów. Po aktywacji misji, zebraniu np. pszenicy i przewiezieniu wszystkiego do skupu pasek stanu misji pokazuje np. 86% i nie mogę zakonczyć ani odebrać wynagrodzenia. Reszta misji ok. Co może być przyczyną?
User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Re: Misje - Problem

Post by MariuszPodlasie »

Wydaje się to na bug w grze. U mojego brata dokładnie taki sam efekt był - misja nie mogła się zakończyć pomimo przejścia każdego etapu w misji.
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Misje - Problem

Post by iwan4672 »

MariuszPodlasie wrote: Wed Dec 01, 2021 11:06 pm Wydaje się to na bug w grze. U mojego brata dokładnie taki sam efekt był - misja nie mogła się zakończyć pomimo przejścia każdego etapu w misji.
Dokładnie, to jest bug w grze. Na PC-tach jest tak samo. Można robić wszystkie misje, oprócz zbierania plonów
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Misje - Problem

Post by dexus »

Tydzień temu dostałem taką zwrotkę odnośnie tego buga:
Thank you for your report! Fixed in future patch.

You could change the missions.xml in your savegame to expectedLiters="1" to get the mission money.
SebaK1205
Posts: 12
Joined: Fri Dec 03, 2021 11:32 am

Re: Misje - Problem

Post by SebaK1205 »

Problem w misjach: zbior plonow wystepuje rowniez na konsoli. Tutaj nie ma jak zmienic missions.xml...
Pole cale zebrane, zaladowane na pociag aby wywiezc do Marissonne i nie mozna ukonczyc misji...
Ciekawe kiedy rozwiaza ten problem.
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Misje - Problem

Post by dexus »

SebaK1205 wrote: Fri Dec 03, 2021 11:37 am Problem w misjach: zbior plonow wystepuje rowniez na konsoli. Tutaj nie ma jak zmienic missions.xml...
Pole cale zebrane, zaladowane na pociag aby wywiezc do Marissonne i nie mozna ukonczyc misji...
Ciekawe kiedy rozwiaza ten problem.
napisali że w najbliższym patchu.
SebaK1205
Posts: 12
Joined: Fri Dec 03, 2021 11:32 am

Re: Misje - Problem

Post by SebaK1205 »

dexus wrote: Fri Dec 03, 2021 4:40 pm
SebaK1205 wrote: Fri Dec 03, 2021 11:37 am Problem w misjach: zbior plonow wystepuje rowniez na konsoli. Tutaj nie ma jak zmienic missions.xml...
Pole cale zebrane, zaladowane na pociag aby wywiezc do Marissonne i nie mozna ukonczyc misji...
Ciekawe kiedy rozwiaza ten problem.
napisali że w najbliższym patchu.
Pytanie kiedy najbliższy patch...
Przy anulowaniu kontraktu, tracimy pieniądze... A że jest to 50k jak sprawdziłem... Więc zacznę od początku...
Bobbi-79
Posts: 121
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Re: Misje - Problem

Post by Bobbi-79 »

Problem dotyczy tylko misji zbożowych-pszenica, jęczmień i owies. Gra niejako do plonu dolicza słomę której oczywiście nie możemy sprzedać łącznie z ziarnem.
Kontrakty na rzepak, sorgo, soję, ziemniaki i buraki wydają się być w porządku oprócz tego że trafiła mi się w kontrakcie na zbiór ziemniaków naczepa która ich nie przewozi.
Nie robiłem misji na bawełnę, jest ponoć jakiś problem z jej sprzedażą w przędzalni.
Romanos27PL
Posts: 2
Joined: Fri Dec 17, 2021 9:07 am

Re: Misje - Problem

Post by Romanos27PL »

i nawet po łatce jest dalej problem z misjami na owies, pszenice bo dziś robiłem misje bo bylem ciekaw czy naprawili i dalej jest z tym problem. Trochu to wkurzające bo niby duza latka a dalej jest problem z misjami.
SebaK1205
Posts: 12
Joined: Fri Dec 03, 2021 11:32 am

Re: Misje - Problem

Post by SebaK1205 »

Szkoda że błąd dalej występuje... Jak zauważyłem, problem jest w misjach gdzie produktem ubocznym koszenia jest słoma ... Pozostaje nam jedynie nie robić tych misji i czekać na następnego patcha...
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Misje - Problem

Post by dexus »

Romanos27PL wrote: Fri Dec 17, 2021 12:50 pm i nawet po łatce jest dalej problem z misjami na owies, pszenice bo dziś robiłem misje bo bylem ciekaw czy naprawili i dalej jest z tym problem. Trochu to wkurzające bo niby duza latka a dalej jest problem z misjami.
Ja robiłem misję na pszenicę i jęczmień na francuskiej mapie z odwozem do elewatora zbożowego i sklepu rolniczego. Działają poprawnie.
Zboża nawet zostało, a dokładnie 17ton jęczmienia z dwóch pól.
Robię teraz misję z owsem, więc sprawdzę ale raczej będzie okej.
Post Reply