Problem z FPS

AdiMa134
Posts: 2
Joined: Sun Feb 10, 2019 12:07 am

Problem z FPS

Post by AdiMa134 »

Witam,

Mam następujący problem z FPSami: po wejściu do gry przez około 10 minut mam wszędzie stabilne 60 FPS, natomiast potem, jak popatrzę w niektóre kierunki, niekoniecznie na gospodarstwie, FPS spada do 57-58, czasem nawet do 55. Dlaczego tak się dzieje, skoro po uruchomieniu gry jest przez pewien czas dobrze? Raczej wykluczam wpływ ustawień graficznych na to, aczkolwiek też do końca nie wiem. Nawet po aktualizacji sterowników graficznych problem występuje. Proszę o pomoc, bo jest to nieco irytujące.

Pozdrawiam
c360kbi
Posts: 28
Joined: Thu Nov 25, 2021 4:03 pm
Location: polska
Contact:

Re: Problem z FPS

Post by c360kbi »

a jakie specyfikacje? ale takie tam spatki 2-5 FPS to nic niektóży jak mają więcej modów mają spadki do 30 FPS
AdiMa134
Posts: 2
Joined: Sun Feb 10, 2019 12:07 am

Re: Problem z FPS

Post by AdiMa134 »

Mam RTX 2070 Super i i7-10700. Ale uporałem się już z problemem - po prostu zmniejszyłem skalowanie rozdzielczości ze 130% na 120% i teraz w ogóle już nie schodzi poniżej 60 FPS. Jak się okazuje, trzeba będzie zmniejszyć skalowanie do 100%, jeżeli będzie dużo maszyn i budynków. I tak DLSS zrobi robotę pod kątem wizualnym.

A modów na razie mam mało, jednakże planuję mieć ich sporo, ale tym razem głównie na maszyny, bo w grze jest wszystko, co potrzeba. Na polskiej mapie, jak już wyjdzie coś fajnego, dobrze byłoby pograć.
c360kbi
Posts: 28
Joined: Thu Nov 25, 2021 4:03 pm
Location: polska
Contact:

Re: Problem z FPS

Post by c360kbi »

dokładnie ja też lubie polskie mapy i polskie gospodarstwa se pograć i ponagrywać wkońcu my polacy gaint tego nie wprowadzi nie wiem dlaczgo a nie wolisz se wyłączyć sychnolizacji pionowej i mieć więcej klatek?
Post Reply