Problem z załadowaniem się mapy

dawjedxd
Posts: 20
Joined: Sat Apr 04, 2015 10:47 pm

Problem z załadowaniem się mapy

Post by dawjedxd »

Witam, zwracam się z pytaniem i proszę o pomoc. Tak jak w tytule, nie chce się załadować żadna mapa, jaką posiadam w grze, czy to nowa rozgrywka, czy to już jakiś czas grana mapa. Załaduje się do 50 % i tak się kręci. Mody które się „gryzą” są wyrzucone z gry i wciąż ten sam problem. Jeszcze niepokoi mnie to, kiedyś chciałem odpalić grę i nie chciała się włączyć, odinstalowałem grę, na nową ją zainstalowałem i grało, do wczoraj, wczoraj znów pojawił się ten problem i podobna operacja i gra się włącza, ale nic się ładuje, żadna mapa. Proszę o pomoc
guliver211
Posts: 2
Joined: Sun Jan 30, 2022 5:17 pm

Re: Problem z załadowaniem się mapy

Post by guliver211 »

mam ten sam problem, ma ktoś rozwiązanie?
dawjedxd
Posts: 20
Joined: Sat Apr 04, 2015 10:47 pm

Re: Problem z załadowaniem się mapy

Post by dawjedxd »

Grasz na oryginalnych mapach czy jakaś mapa jest modyfikacją? Ja gram na big river x16, wywaliłem wszystkie mody i mapa się załaduje, muszę pojedynczo sprawdzać wszystkie mody
guliver211
Posts: 2
Joined: Sun Jan 30, 2022 5:17 pm

Re: Problem z załadowaniem się mapy

Post by guliver211 »

próbowałem zmienić renderowanie dxd z 12 na 11 i różne kombinacje, mody wywalone i dalej nic, a przed formatem lapka gra chodziła, sterowniki aktualne
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Problem z załadowaniem się mapy

Post by Nolnejm »

guliver211 wrote: Fri Feb 04, 2022 5:32 am próbowałem zmienić renderowanie dxd z 12 na 11 i różne kombinacje, mody wywalone i dalej nic, a przed formatem lapka gra chodziła, sterowniki aktualne
Rozumiem że twój sprzęt spełnia minimalne wymagania gry, oraz masz zaktualizowanego fs do 1.2.0.2
Najpierw spróbuj usunąć cały folder My Games (farmingSimulator2022) Jeśli problem nie ustąpi zrób weryfikację instalacji;

Start the game with a double click while holding down SHIFT, then click on the “Verify Installation”
Post Reply