Xbox Series X Lagi

Jitsubert
Posts: 1
Joined: Sat Feb 26, 2022 11:57 am

Xbox Series X Lagi

Post by Jitsubert »

Witam! Panowie gram sobie na Xboxie w tego naszego nowego Farminga i po jakimś czasie jadąc po polu w jedną stronę mam normalnie chyba tam te 30 kl/s a w oddali widać tylko drzewa i trawę no i jadę z powrotem i w oddali widać powiedzmy budynki i klatki na sekundę nagle spadają, spojrzę w tył jest ok, do przodu jest lipa...
Nie mówcie że to wina sprzętu, Cyberpunk, RDR 2 czy Forza działają normalnie nie ma tam żadnego problemu.... Macie jakiś pomyśl ? Gra za tyle pieniędzy która grafika ani fizyka nie grzeszy i zacina się ?
I M4TEUS I
Posts: 1
Joined: Wed Aug 03, 2022 12:09 pm

Re: Xbox Series X Lagi

Post by I M4TEUS I »

Na Xbox Series X jest 60 kl/s jak nic nie robisz i sobie chodzisz to ładnie wygląda ale gra ma słabą optymalizację chmury, budynki, pył przy rozsiewaniu wapna, przy samej jeździe po mapie momentami są spadki, a miasteczko to szerokim łukiem omijać tak spadają fps-y, deszcz czy śnieg i może coś jeszcze kto wie. Potem już przesiadłem się na monitor Samsung G7 bo myślałem że to wina tv ale nie na monitorze to samo lecz przy włączeniu VRR Control i AMD Free Sync Premium problem znika :)
Post Reply