Problem z grafiką w FS22

Drezmon
Posts: 15
Joined: Fri Nov 20, 2020 11:03 pm

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by Drezmon »

Ptr wrote: Fri May 27, 2022 8:57 pm Nie wiem czy problem został już rozwiązany czy nie, ale może się komuś przyda jeszcze to rozwiązanie. Na anglojęzycznym forum Giants znalazłem, że trzeba otworzyć w grze konsole i znaleźć tabem opcje "setTextureStreamingBehavior". U mnie zadziałało to: setTextureStreamingBehavior 2, są opcje ustawień od 1-3, domyslnie jest to "1" czyli ze sobie gra sama ustala. Ja musiałem parę razy to wpisywać, nie wiem czemu nie zaskakuje od razu, ale w każdym razie działa. Minus to to że trzeba to wpisywać po każdym uruchomieniu gry
Problem nadal nie został rozwiązany ale prawdopodobnie zwiększyli jakieś wymagania graficzne od wersji 1.3 ale ciekaw jestem czy u wszystkich na kartach 2 GB występuje ten problem.

Niestety u mnie ten sposób który podałeś nie działa.. :( ale dzięki za info !!
Ptr
Posts: 21
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:02 am

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by Ptr »

Ptr wrote: Fri May 27, 2022 8:57 pm Nie wiem czy problem został już rozwiązany czy nie, ale może się komuś przyda jeszcze to rozwiązanie. Na anglojęzycznym forum Giants znalazłem, że trzeba otworzyć w grze konsole i znaleźć tabem opcje "setTextureStreamingBehavior". U mnie zadziałało to: "setTextureStreamingBehavior min". Minus to to że trzeba to wpisywać po każdym uruchomieniu gry
Ptr
Posts: 21
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:02 am

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by Ptr »

Ptr wrote: Mon May 30, 2022 12:11 pm
Ptr wrote: Fri May 27, 2022 8:57 pm Sorki, zrobiłem błąd, bo metodą prób i błędów nie wiedziałem który sposób w końcu działa. Ale teraz już wiem, zamiast "2" musi być tam "min"
Ptr
Posts: 21
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:02 am

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by Ptr »

Też mam kartę 2gb i gra mi działa lepiej niż 19, także spokojnie można na takiej grać. "setTextureStreamingBehavior min", powinno działać. Kopiuj-wklej żeby szybciej było
kubbxd4
Posts: 3
Joined: Tue Apr 19, 2022 9:44 pm

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by kubbxd4 »

Ptr wrote: Mon May 30, 2022 12:11 pm
Ptr wrote: Fri May 27, 2022 8:57 pm Nie wiem czy problem został już rozwiązany czy nie, ale może się komuś przyda jeszcze to rozwiązanie. Na anglojęzycznym forum Giants znalazłem, że trzeba otworzyć w grze konsole i znaleźć tabem opcje "setTextureStreamingBehavior". U mnie zadziałało to: "setTextureStreamingBehavior min". Minus to to że trzeba to wpisywać po każdym uruchomieniu gry
U mnie to pomogło choć nie do końca, włączyłem grę na najwyższych ustawieniach i poszczególne tekstury nadal są niezadowalające. (np. w crystalu na masce) Ktoś wie jak to jeszcze usprawnić??
mattur88
Posts: 1
Joined: Thu May 04, 2023 5:36 pm

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by mattur88 »

Panowie, dziś kupiłem fs 22 i mam taki sam problem, nie ostre tekstury zwłaszcza opon, wskaźniki wewnątrz kabiny niewyraźne, a uprawa zboża bardzo nie wyraźna tak samo trawy oraz kombinezony człowieka, którym się gra. Rozwiązał Ktoś ten problem?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by Ziuta Modding »

mattur88 wrote: Thu May 04, 2023 5:40 pm Panowie, dziś kupiłem fs 22 i mam taki sam problem, nie ostre tekstury zwłaszcza opon, wskaźniki wewnątrz kabiny niewyraźne, a uprawa zboża bardzo nie wyraźna tak samo trawy oraz kombinezony człowieka, którym się gra. Rozwiązał Ktoś ten problem?
Masz sprzęt który nie spełnia wymagań gry, głównie chodzi o kartę graficzna ze zbyt małą ilością pamięci VRAM, zalecana ilość to min 6GB.
xSAYONARAx
Posts: 93
Joined: Wed Jan 27, 2021 10:37 am

Re: Problem z grafiką w FS22

Post by xSAYONARAx »

Ziuta Modding wrote: Thu May 04, 2023 9:46 pm
mattur88 wrote: Thu May 04, 2023 5:40 pm Panowie, dziś kupiłem fs 22 i mam taki sam problem, nie ostre tekstury zwłaszcza opon, wskaźniki wewnątrz kabiny niewyraźne, a uprawa zboża bardzo nie wyraźna tak samo trawy oraz kombinezony człowieka, którym się gra. Rozwiązał Ktoś ten problem?
Masz sprzęt który nie spełnia wymagań gry, głównie chodzi o kartę graficzna ze zbyt małą ilością pamięci VRAM, zalecana ilość to min 6GB.
I TAK BEDA ZWALAC WINE NA GRE A CHCA ODPALAC NA SPRZETACH CO NIE SPELNIAJA MINIMALNYCH USTAWIEN
Post Reply