Aktywacja gry

User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Aktywacja gry

Post by iwan4672 »

Mam problem z aktywacją gry FS22. Po uruchomieniu gry wyskakuje okienko z prośbą aktywacji gry. Po wpisaniu klucza (a wiem że mam prawidłowy) wyskakuje komunikat "Aktywacja zakończona niepomyślnie. Niepoprawny klucz aktywacji". Do tej pory było wszystko w porządku, a dzisiaj taki kwiatek.
Pisałem do supportu i nie można połączyć się z ich serwerem, (Server error. Please try again later.).
Tak samo jak chce się pobrać aktualizację, to mam komunikat "Failed to connect to MySQL" - Nie udało się połączyć z MySQL.
jasiu7755
Posts: 1
Joined: Sat Mar 12, 2022 9:47 am

Re: Aktywacja gry

Post by jasiu7755 »

mam tak samo jak ty.... jak to śpiewał kiedyś Niemen
kubston
Posts: 1
Joined: Sat Mar 12, 2022 9:50 am

Re: Aktywacja gry

Post by kubston »

Mam ten sam problem, wczoraj wszystko działało a dzisiaj launcher woła o aktywację. Myślę, że to wina serwerów Giants.
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Aktywacja gry

Post by iwan4672 »

No i problem wyjaśniony na tej stronie.
viewtopic.php?f=964&t=189737

PS.
Problem rozwiązany. Tylko niestety trzeba od nowa wpisać klucz w celu aktywacji. Tak samo do DLC claasSaddleTracPack
wiktor_office2010
Posts: 1
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:48 pm

Re: Aktywacja gry

Post by wiktor_office2010 »

Moja gra nie chce się za aktywować mimo tego że wpisałem poprawny klucz jestem smutny
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Aktywacja gry

Post by Ziuta Modding »

wiktor_office2010 wrote: Tue Aug 30, 2022 7:51 pm Moja gra nie chce się za aktywować mimo tego że wpisałem poprawny klucz jestem smutny
To napisz do supportu przez formularz na stronie gry.
Michal84
Posts: 1
Joined: Sat Nov 18, 2023 11:54 am

Re: Aktywacja gry

Post by Michal84 »

Mi się wyświetla komunikat że połączenie z serwerem aktywacji nie powiodło się, chodzi o FS 22, klucz wpisałem prawidłowo, grę mam zainstalowaną z płyty i nie mogę jej uruchomić przez to że nie uwzględnia klucza.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Aktywacja gry

Post by Ziuta Modding »

Michal84 wrote: Sat Nov 18, 2023 12:02 pm Mi się wyświetla komunikat że połączenie z serwerem aktywacji nie powiodło się, chodzi o FS 22, klucz wpisałem prawidłowo, grę mam zainstalowaną z płyty i nie mogę jej uruchomić przez to że nie uwzględnia klucza.
To oznacza że coś blokuje ci połączenie aktywatora z serwerami Giantsa. Może to być antywirus, zapora systemowa lub zapora w routerze.
IreG
Posts: 1
Joined: Sun Mar 17, 2024 3:21 pm

Re: Aktywacja gry

Post by IreG »

Mam to samo !!!
iwan4672 wrote: Sat Mar 12, 2022 8:51 am Mam problem z aktywacją gry FS22. Po uruchomieniu gry wyskakuje okienko z prośbą aktywacji gry. Po wpisaniu klucza (a wiem że mam prawidłowy) wyskakuje komunikat "Aktywacja zakończona niepomyślnie. Niepoprawny klucz aktywacji". Do tej pory było wszystko w porządku, a dzisiaj taki kwiatek.
Pisałem do supportu i nie można połączyć się z ich serwerem, (Server error. Please try again later.).
Tak samo jak chce się pobrać aktualizację, to mam komunikat "Failed to connect to MySQL" - Nie udało się połączyć z MySQL.
Post Reply