Problem z budybnami do produkcji po zainstalowaniu nowej aktualizazji

WiciU
Posts: 11
Joined: Sun Jan 09, 2022 2:06 am

Problem z budybnami do produkcji po zainstalowaniu nowej aktualizazji

Post by WiciU »

Witam,
Temat dotyczy palet które powinny wyskakiwać w miejscach do załadunku. Mama zaznaczaną opcję przechowywanie i po zebraniu palet które są widoczne nie wyskakują nowe i cały czas wyskakuje że jest pełny magazyn. Problem jest w wszystkich budynkach produkcyjnych czy to sałatą, cukier, mąka itp. Problem powstał po zainstalowaniu nowej aktualizacji.
Macias1992
Posts: 2
Joined: Sun Apr 24, 2022 12:20 pm

Re: Problem z budybnami do produkcji po zainstalowaniu nowej aktualizazji

Post by Macias1992 »

Mam identyczny problem, po patchu 1.4.1.0 palety przy liniach produkcyjnych przestały się pojawiać, wciąż mi wyskakuje że brak miejsca na nowe palety chociaż ich w ogóle nie ma w pobliżu, ktoś może rozwiązał ten problem ? ? ? Sprawdzałem już wszystko w plikach gry, wracałem do poprzednich zapisów i nic nie pomagało.
WiciU
Posts: 11
Joined: Sun Jan 09, 2022 2:06 am

Re: Problem z budybnami do produkcji po zainstalowaniu nowej aktualizazji

Post by WiciU »

Macias1992 wrote: Sun Apr 24, 2022 12:25 pm Mam identyczny problem, po patchu 1.4.1.0 palety przy liniach produkcyjnych przestały się pojawiać, wciąż mi wyskakuje że brak miejsca na nowe palety chociaż ich w ogóle nie ma w pobliżu, ktoś może rozwiązał ten problem ? ? ? Sprawdzałem już wszystko w plikach gry, wracałem do poprzednich zapisów i nic nie pomagało.
Już znalazłem problem w innym poście było napisane że limit palet jest 100 sztuk. Sprzedałem wszystkie palety które miałem na placu i normalnie wyskakują nowe.
Macias1992
Posts: 2
Joined: Sun Apr 24, 2022 12:20 pm

Re: Problem z budybnami do produkcji po zainstalowaniu nowej aktualizazji

Post by Macias1992 »

Nie wiedziałem że po aktualizacji wprowadzą limit palet na całej mapie jedynie do 100, po sprzedaży zaczęły się normalnie pojawiać przy liniach produkcyjnych także problem rozwiązany ;)
Post Reply