Problem z pomocnikiem w grze

lukcio31
Posts: 29
Joined: Wed Nov 12, 2014 10:50 am

Problem z pomocnikiem w grze

Post by lukcio31 »

Jeśli taki problem był już poruszany to przepraszam,ale i tak zapytam.
Posiadam Farming Simulator 22 wersja 1.4.1
W grze mam problem,bo po włączeniu pomocnika(klawisz H) w kombajnie by kosił zboże jakie jest na polu,pomocnik zaczyna koszenie,ale nie kosi do końca pola-koszę w górę i w dół pola,tylko przed końcem pola kończy koszenie,zawraca i kosi dalej,przez to zostaje na polu to co nieskoszone przy końcu pola(czasem jest to tylko z jednej strony pola) i muszę to sam kosić jak pomocnik całkowicie zakończy koszenie pola.Problem z pomocnikiem mam też w traktorze z podpiętym siewnikiem,bo po aktywacji pomocnika by siał na polu,pomocnik zaczyna siew w górę potem w dół pola,ale pole nie jest całe obsiane,bo są miejsca,gdzie nie siał pomocnik.
Czy to problem w grze z pomocnikiem odnośnie koszenia zboża-koszę kombajnem Claas Lexion 8900(kombajn to mod do gry) lub siewu siewnikiem podpiętym do traktora np: siewnik Amazone Citan 15001-B(oryginalny siewnik z gry) podpięty do traktora moda i można jakoś naprawić opisany problem z pomocnikiem,czy niestety tak ma być w grze?
Mam nadzieję,że dobrze i zrozumiale opisałem swój problem.
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Problem z pomocnikiem w grze

Post by Nolnejm »

Twój problem polega w mapie na której grasz, Pozostaje zgłosić błąd autorowi i czekać do następnej aktualizacji mapy Bądź ogarnąć modyfikację CoursePley i ustawiać kursy ręcznie (Obrysowując samodzielnie kanty pola do okoła)
STAJNIKAR
Posts: 7
Joined: Sat Nov 05, 2022 1:08 pm

Re: Problem z pomocnikiem w grze

Post by STAJNIKAR »

I have the same problems with the workers no matter which map I play, now I'm playing the Griffin Indiana 22 map, but here it says too many trees, why?
Post Reply