Znikanie azotu z pola.

KrzysztofH
Posts: 1
Joined: Fri Jun 10, 2022 9:27 am

Znikanie azotu z pola.

Post by KrzysztofH »

Witam, gram na Precision Farming i mam problem tego typu że znika mi azot z pola częściowo i nie widać później go w statystykach, maszyny nie nawożą pola i tego azotu nie ubywa. Mody mam tylko te wydane przez Gaianta i Hors Helper innych modów nie mam. W czym może być problem ?.
Axel.pl
Posts: 6
Joined: Wed Apr 29, 2020 6:31 pm

Re: Znikanie azotu z pola.

Post by Axel.pl »

ja mam to samo tylko nie wiem czy to czasem nie przez laczenie pol a ty laczyles pola
pawellos16
Posts: 1
Joined: Sun Jun 26, 2022 8:17 pm

Re: Znikanie azotu z pola.

Post by pawellos16 »

Mam ten sam problem azot po wgraniu save mi zniknął z większości pól nie można ich nawieźć. Pola zostały przeze mnie powiększone. Jak można naprawić ten błąd ?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Znikanie azotu z pola.

Post by Ziuta Modding »

Zaktualizujcie grę patchem 1.6 to problem zniknie.
Atatoth
Posts: 2
Joined: Fri Jun 04, 2021 9:50 am

Re: Znikanie azotu z pola.

Post by Atatoth »

Ziuta Modding wrote: Mon Jun 27, 2022 5:40 pm Zaktualizujcie grę patchem 1.6 to problem zniknie.
Jak dla mnie to po aktualizacji precision sypie błędami lua po aktualizacji do 1.6 na serwerze gdzie mam wynajęte ani pH ani azotu nie widzę nie ważne czy zapłacę za ocenę gleby czy sam ja zrobie
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Znikanie azotu z pola.

Post by Ziuta Modding »

Atatoth wrote: Wed Jun 29, 2022 8:23 am
Ziuta Modding wrote: Mon Jun 27, 2022 5:40 pm Zaktualizujcie grę patchem 1.6 to problem zniknie.
Jak dla mnie to po aktualizacji precision sypie błędami lua po aktualizacji do 1.6 na serwerze gdzie mam wynajęte ani pH ani azotu nie widzę nie ważne czy zapłacę za ocenę gleby czy sam ja zrobie
Hmm, możliwe że twój save się już z tym tak zbugował że jedynie nowy save pomoże.
Atatoth
Posts: 2
Joined: Fri Jun 04, 2021 9:50 am

Re: Znikanie azotu z pola.

Post by Atatoth »

niestety dzis zaczalem nowy i to samo nie moge precision uzywac. Byc moze ktorys mod ma problem z 1.6 patchem, tylko teraz pytanie, ktory bo szukalem wylaczalem ale narazie nic.
Post Reply