Wyrzuca z serwera

Tazzik
Posts: 5
Joined: Wed Sep 07, 2022 5:11 pm

Wyrzuca z serwera

Post by Tazzik »

Witam Serdecznie mam taki problem zrobiłem serwer na dedyku i ja na komputerze normalnie się loguje i działa ale jak druga osoba za pomocą xboxa chce dołączyć do ładuje się do 99% i wyskakuje komunikat że nie można połączyć,
Raz na 10 razy uda się połączyć i pograć chwile ale zaraz wyrzuca znowu i jak próbuje się zalogować to wyskakuje ten sam problem
Spotkał się ktoś z takim problemem?? Ktoś może mi pomóc??
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Ziuta Modding »

Na 90% jakiś mod zbugowany macie (konsole są o wiele gorszej wydajności i tam bardzo mocno mody wpływają na stabilność gry), pozostałe 10% to kiepski net (niestabilne połączenie np. radiowy lub mobilny, albo zbyt małe prędkości, Giants zaleca min. 4Mb/s pobierania i 4Mb/s wysyłania).
Tazzik
Posts: 5
Joined: Wed Sep 07, 2022 5:11 pm

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Tazzik »

To na pewno nie jest wina modów bo czasami udaje się połączyć i na konsoli działa.
Ale najczęściej dochodzi do 99% i synchronizowanie graczy i w tedy wyrzuca z serwera, Internet jest podłączony do konsoli za pomocą kabla i to jest światłowodowy Internet od UPC z największym pakietem wiec szybkość jest duża wiec masz jakieś inne pomysły jakie mogą być przyczyną
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Ziuta Modding »

Sprawdź bez modów czy też tak się będzie działo, już wielu się kłóciło że mody są ok., a jak w końcu sprawdzili to znalazł się jakiś winowajca, którego jak usunęli to nagle problemy zniknęły też.
Tazzik
Posts: 5
Joined: Wed Sep 07, 2022 5:11 pm

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Tazzik »

sprawdzałem już na każdym sposobie jaki jest możliwy, czy z modami czy bez i zawsze ma problem tylko xbox z połączeniem się z siecią dzisiaj mi łączyło się z gra
dało się pograć od 10-do 40 minut i potem zrywało połączenie wiec nie mam pomysłu już co może być winną???
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Ziuta Modding »

Jaki typ NAT masz na tym XBOX? Zobacz to: https://farming-simulator.com/networkGuide.php
Tazzik
Posts: 5
Joined: Wed Sep 07, 2022 5:11 pm

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Tazzik »

Otwarty typ Nat mam
Zastanawiam się czy to może nie jest winna Xboxa może on ma coś uszkodzone ale inne gry na xboxie działają bez problemu w systemie multiplayer
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Wyrzuca z serwera

Post by iwan4672 »

Spróbuj z tymi ustawieniami portów:
Farming Simulator 22 Xbox One

TCP: 3074
UDP: 88, 500, 3074, 3544, 4500, 5000, 10823
Kraken7560
Posts: 2
Joined: Fri Nov 04, 2022 11:36 am

Re: Wyrzuca z serwera

Post by Kraken7560 »

Czy to pomogło? aktualnie mam ten sam problem.
Post Reply