Zielony w temacie prosi o pomoc

Bobbi-79
Posts: 121
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Zielony w temacie prosi o pomoc

Post by Bobbi-79 »

Witajcie. Choć gram w FS od '17, dopiero teraz zachciało mi się pograć na Multi odkąd jest współpraca między platformami. Mam pytanie: jak stworzyć taką grę, żebym mógł na niej grać tylko ze znajomym, a na czyjąś ewentualną obecność musiałby któryś z nas wyrazić zgodę? Chodzi o pracę na jednym gospodarstwie, ale żeby każdy z nas mógł indywidualnie w wolnym czasie wpaść i popracować, a czasem spotkać się tam razem. Ustawić jakieś hasła na wejście? Któryś ma być kierownikiem a któryś "parobkiem" tylko? Jeśli ktoś doradzi to z góry dziękuję!
Tomisław
Posts: 11
Joined: Wed Dec 15, 2021 9:03 am

Re: Zielony w temacie prosi o pomoc

Post by Tomisław »

witam ja też jestem zielony w grze co ty na to abyśmy we 2 pograli bez kodów na kase realna gierka od 0
Tomisław
Posts: 11
Joined: Wed Dec 15, 2021 9:03 am

Re: Zielony w temacie prosi o pomoc

Post by Tomisław »

Mogę pograć z Toba w sumie szukam osoby do grania
Bobbi-79
Posts: 121
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Re: Zielony w temacie prosi o pomoc

Post by Bobbi-79 »

Dzięki za propozycję, może kiedyś. Ja mam towarzysza do grania, tylko obaj jesteśmy nowicjuszami w temacie multiplayera i szukam porady technicznej a nie towarzystwa do grania.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Zielony w temacie prosi o pomoc

Post by Ziuta Modding »

Taka opcja to jedynie na serwerze dedykowanym (albo wykupionym albo postawionym z drugiej swojej kopii gry i na drugim PC), wtedy ustawiasz hasło do serwera albo dla gospodarstwa, wtedy na serwer dołączą inni ale nie dołączą do twojego gospodarstwa.
Bobbi-79
Posts: 121
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Re: Zielony w temacie prosi o pomoc

Post by Bobbi-79 »

Dawno tu nie zaglądałem, dzięki za objaśnienie tematu.
Post Reply