Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Toblokai
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2016 2:08 am

Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Toblokai »

Jak w temacie. Mam problem bo wyskoczyło mi ze nie mogę kupić nowych maszyn bo mam za mało miejsca. Żeby coś kupić musze sprzedać :( jak to obejść ?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 903
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Ziuta Modding »

Konsole mają mocne ograniczenia i dlatego są takie limity i nie da się tego obejść.
Toblokai
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2016 2:08 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Toblokai »

Psuje to cała zabawę :(
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 903
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Ziuta Modding »

A czego ty się spodziewałeś po konsoli, w dodatku starej generacji?? Nawet na nowych konsolach są takie ograniczenia (tylko większe limity trochę)... Jak nie chcesz mieć limitów to kup na PC (tylko nie na jakiś eksponat muzealny bo będziesz miał pokaz slajdów...
Switala18
Posts: 3
Joined: Sat Dec 31, 2016 3:52 pm

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Switala18 »

Mam porównanie na xb 360 a PC. Przepaść graficzna.

Mam zapytanie jeżeli pozwolicie.
Gram w FS 15 na xbox 360. Chciał bym otrzymać słomę przy żniwach. Czytałem że trzeba włączyć pokos słomy. Niestety nie wiem jak włączyć. Raz mi sie kiedyś udało ale nie wiem jak :)
Czy mogę dostać jakąś podpowiedz.
Czy mogli byście także podpowiedzieć w jakim celu rusza się kombajnem - hederem góra dół?
Toblokai
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2016 2:08 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Toblokai »

Ziuta Gram wlasnie na xboxie gdyz moj laptopik nie ogarnol gry. Jeszcze troche i zakupie nowy ale narazie mam inne sprawy :) Switala18 z tego co kojaze to przy wylaczonym kombajnnie kliknij RB i wyskoczy opcja wlacz/wylacz pokos slony.
Toblokai
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2016 2:08 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Toblokai »

Pozniej napisze ci dokladnie jak to zrobic bo nue ma mnie w domu ale kojaze ze tak sie to robilo :)
Toblokai
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2016 2:08 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Toblokai »

Ziuta Modding wrote:A czego ty się spodziewałeś po konsoli, w dodatku starej generacji?? Nawet na nowych konsolach są takie ograniczenia (tylko większe limity trochę)... Jak nie chcesz mieć limitów to kup na PC (tylko nie na jakiś eksponat muzealny bo będziesz miał pokaz slajdów...
Orientujesz sie moze czy na tym pojdzie gra bez problemu ?

Asus F556UQ Notebook, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15,6 Zoll), 1128 GB Speicher, 8192 MB DDR4-RAM

Prozessor:
Prozessor: Intel® Core™ i5
Prozessorgeschwindigkeit: 2,5 Gigahertz
Leistungsbeschreibung: 3MB Cache
Prozessorkerne: 2
Festplattenlaufwerk:
Anzahl installierter Festplatten: 2
Festplattenkapazität gesamt: 1128 GB
Festplattentyp: SSD
Festplattengröße: 128 GB
Festplattentyp Festplatte 2: HDD
Festplattengröße 2: 1000 GB
Festplattenschnittstelle Festplatte 2: SATA
Komponenten:
Arbeitsspeichergröße: 8192 MB
Arbeitsspeichertyp: DDR4-RAM
Grafikkartenhersteller: NVIDIA Geforce
Grafikkartentyp: 940 MX
Größe Grafikkartenspeicher: 2 GB
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 903
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Ziuta Modding »

Na średnich w miarę powinna ładnie działać, na wysokich mogą zdarzyć się zacinki przy większej liczbie pojazdów, ale na pewno lepiej niż na X360 będzie działać.
Toblokai
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2016 2:08 am

Re: Gra ktoś w SF na Xbox 360?

Post by Toblokai »

Toblokai wrote:Ziuta Gram wlasnie na xboxie gdyz moj laptopik nie ogarnol gry. Jeszcze troche i zakupie nowy ale narazie mam inne sprawy :) Switala18 z tego co kojaze to przy wylaczonym kombajnnie kliknij RB i wyskoczy opcja wlacz/wylacz pokos slony.
Edit. Kliknij jednocześnie LB i RB i trzymaj - wykazy ci włącz/wylacz pokój slony :)
Post Reply