Szukam ludzi do multiplayera

Brusli
Posts: 4
Joined: Sat May 27, 2017 12:06 am

Szukam ludzi do multiplayera

Post by Brusli »

Szukam chętnych do gry |Realne granie|Mapa Bantikow
Witam,szukam chętnych do wspólnej gry na mapie Bantikow.Posiadam mikrofon,możliwość komunikacji poprzez tsa/skypa.Mam 21 lat.Poprzez realne granie mam na myśli jeżdżenie po drogach,wykonywanie wszystkich prac polowych po kolei,używanie maszyn z odpowiednimi traktorami tzn spełniających wymagania mocy danej maszyny.
Mam zamiar też zacząć z trochę mniejszymi,starszymi maszynami aby mieć cel do grania żeby je modernizować tzn zwiększać ilość i rozmiary maszyn oraz ciągników.
Sklejam już modpack z którego potem zrobię paczkę i uploaduję gdzieś żeby było wygodnie ściągnąć mody,mody oczywiście do dogadania
Wersja gry to 1.4.2

Chętnych zapraszam do zgłaszania się w komentarzach lub na Skype: brusli4351 lub na gg: 1700308

Zapraszam Serdecznie
janek9741
Posts: 4
Joined: Thu Jul 20, 2017 11:05 am

Re: Szukam ludzi do multiplayera

Post by janek9741 »

sklejona już ta paczka? Jestem zainterasowany i serwer ts-a znam: boomts3.pl
fiosbor
Posts: 1
Joined: Tue Sep 26, 2017 9:52 am

Re: Szukam ludzi do multiplayera

Post by fiosbor »

I'm looking for real estate | Bantikow
Hi, I'm looking for someone to play together on the Bantikow map. I have a microphone, the ability to communicate via tsa / skypa. I am 21 years old. By real playing I mean driving on the road, doing all the fieldwork one by one, aboutmens wrote a review of sizegenetics using machines with appropriate tractors ie fulfilling the requirements. power of a given machine.
I also plan to start with some smaller, older machines to have a target to play to upgrade, ie increase the number and size of machines and tractors.
I'm already modpack modpack from which I will then make a package and upload somewhere to be comfortable to download fashion, of course to do the deal
The game version is 1.4.2

I would like to invite you to report in comments or on Skype: brusli4351 or on gg: 1700308

I cordially invite you
Post Reply