Multi na LAN/sieć domowa

mikolaj95
Posts: 7
Joined: Sun Nov 05, 2017 12:19 pm

Multi na LAN/sieć domowa

Post by mikolaj95 »

Witam
pobrałem FS15 z internetu i teraz pytanie czy moge zagrać w multi z osobą która siedzi obok mnie na innym komputerze ?? Jesli tak to jak to zrobic by sie połączyć?
Borys Gameplay
Posts: 130
Joined: Fri Oct 21, 2016 7:54 pm

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by Borys Gameplay »

za darmo? to nie
mikolaj95
Posts: 7
Joined: Sun Nov 05, 2017 12:19 pm

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by mikolaj95 »

no pobrałem tam od goscia ktory udostepnił.... to co nie da sie jakos za pomocą jakiegos craca albo aktywatora klucza zeby grac na LAN ?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 903
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by Ziuta Modding »

Ta gra nie ma LANa...
Da się grać na 2 komputerach podpiętych do jednej sieci (czytaj: są w jednym domu), ale wymaga to 2 oryginalnych kopii gier (głównie to 2 kluczy bo to one są sprawdzane). Ale oba komputery muszą mieć połączenie z internetem bo gra sprawdza autentyczność klucza i tworzy lobby na serwerach giantsa, sama synchronizacja będzie już się odbywała po LANie więc nie będzie lagów.
mikolaj95
Posts: 7
Joined: Sun Nov 05, 2017 12:19 pm

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by mikolaj95 »

ale i tak potrzeba kluczy a inaczej sie nie da?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 903
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by Ziuta Modding »

Nie, spóźniłeś się z 10 lat, teraz praktycznie żadna gra nie ma LANa, nawet gry SP wymagają teraz neta do działania...
mikolaj95
Posts: 7
Joined: Sun Nov 05, 2017 12:19 pm

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by mikolaj95 »

jezu chodzi mi o to zeby grac przez sieć czy to domowa czy internet. A siec jako sieć w grach jest wiec nie wiem po co takie rzeczy opowiadasz
do zamkniecia
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 903
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Multi na LAN/sieć domowa

Post by Ziuta Modding »

Widać że czytać nie umiesz... Pisałem ci dokładnie gra nie ma LANa (a najwyraźniej nie wiesz co znaczy ten skrót...). Jak chcesz zagrać w co najmniej 2 osoby na 1 farmie musisz posiadać:
- 2 komputery
- 2 kopie gry (lub jak bardziej ogarniasz to wystarczą 2 różne klucze oryginalne)
- połączanie na obu komputerach z internetem

Po spełnieniu tych warunków, jeśli komputery będą w sieci domowej gra będzie synchronizowała dane prze LANa, ale samo stworzenie i dołączenie do serwera będzie się odbywało po połączeniu z serwerami Giantsa (i co jakiś czas podczas gry jest sprawdzana autentyczność kluczy).
Post Reply