Problem z działaniem modu SCHLACHTHOF / Schlahterei

kecajs
Posts: 2
Joined: Sun Jan 19, 2020 12:05 am

Problem z działaniem modu SCHLACHTHOF / Schlahterei

Post by kecajs »

Cześć,
od jakiegoś czasu walczę w modem wstawianym przez GE - rzeźnią autorstwa Marhu i Farmera_Andiego. Plik modu zwie się Schlachterei.rar, waży 5,93 MB (6 219 883 bajtów). Znajdziemy w nim dwa foldery i trzy pliki.
Są to:
huds (z plikami schinkenHud.dds i soap.dds);
In den Ordner map ( z folderami:
models/buildings/Schlachterei/platten(z siedmioma plikami), PS (z czterema plikami), Texturen (z 2 folderami i 35 plikami), Schlachthof.i3d i Schlachthof.i3d.shapes;
scripts/FabrikScript.lua;
Credits.docx;
Einträge_RegFillTypes.lua;
moddesc_Einträge.xml.

Zgodnie z zapisem w pliku moddesc_Einträge.xml, do pliku moddesc.xml mapy dorzuciłem do sekcji 110n informacje o zmiennych skryptu FabrikScript:
<110n>
<!-- Schlachthof basierend auf FabrikScript -->
<text name="leer"> <en>empty</en> <de><![CDATA[leer]]></de> </text>
<text name="voll"> <en>full</en> <de><![CDATA[voll]]></de> </text>
<text name="ERROR"> <en>Info: </en> <de><![CDATA[Info: ]]></de> </text>
<text name="Rohstoffe"> <en>resources: </en> <de><![CDATA[Rohstoffe: ]]></de> </text>
<text name="Produkte"> <en>products: </en> <de><![CDATA[Produkte: ]]></de> </text>
<text name="schinken"> <en>ham</en> <de><![CDATA[Schinken]]></de> </text>
<text name="soap"> <en>soap</en> <de><![CDATA[Seife]]></de> </text>
</110n>
jak i do sekcji extraSourceFiles miejsce lokalizacji skryptu:
<extraSourceFiles>
<sourceFile filename="map/scripts/FabrikScript.lua" /> <!-- Fabrik Script (Marhu) -->
</extraSourceFiles>.
Następnie przerzuciłem do folderu huds mapy (mapa STATES 9.5) oba pliki. Następnie 1:1 do folderów mapy przerzuciełem pliki i foldery z foldeu modu In den Ordner map. Do folderu mapy, zgodnie ze ścieżką map/scripts/ wrzuciłem skrypt FabrikScript.lua.
Nie mam pojęcia, co zrobić z danymi z pliku Einträge_RegFillTypes.lua? W folderze z mapą nie mam takiego i nie mam gdzie dopisać.
Obecna sytuacja jest taka, że mod jest dodany, ustawiony tak, że widać rysunek palety na podłożu i otwiera się bramka przy dostawie trzody, ale nie dzieje się nic poza tym. Ani nie są przyjmowane palety, ani świnie. Sprawdzałem mody z różnych miejsc, są takie same. Na pewno błąd leży po mojej stronie, tylko już nie łapię, co pokpiłem. Dodatkowo na screenach widać dwa przenośniki do palet (jak ten u owiec na mojej mapie), zaś ja tego nie mam.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc w uruchomieniu tego moda. Moda wrzucałem GE w wersji 6.0.3, 64 bit.