FS 17 Co powinni według was dodać

Ace123456
Posts: 4
Joined: Tue Dec 15, 2015 3:33 pm

FS 17 Co powinni według was dodać

Post by Ace123456 »

Cześć. Mam do was pytanie: co Giants Software powinno dodać do gry Farming Simulator 17 ? Macie sugestie ?
misiakos1612
Posts: 4
Joined: Thu Dec 17, 2015 11:42 am

Re: FS 17 Co powinni według was dodać

Post by misiakos1612 »

Z tego co mi wiadomo jakas mapka nowa ma byc oprocz tych 3 z SF15 , ja bym proponowal :1.mozliwosc pracy u innych farmerow -jest taki mod co sie wlacza i mozna robic rozne prace polowe na innych polach, oczywiscie po zakonczeniu i wywiezieniu do celu tam gdzie chce zleceniodawca dostaje sie pieniadze. Moze nie sa za duze ale zawsze cos. Na poczatku kazdej kariery ma sie kombajn to mozna zboze kosic, W tej sytuacji mod na pieniadze nie bedzie potrzebny(wiekszosc z niego korzysta). 2.mozliwosc zatrudnienia wiecej pomocnikow w trybie multi(obecnie tylko 2). Jezeli sie gra tylko w 2 osoby to przydalaby sie wieksza ilosc . problem jest w tym ze wiekszosc osob ktora wchodzi do gry laczac sie zatrzymuje gre , trzeba czekac na zsynchronizowanie i nawet nie ktorzy sie nie odzywaja tylko sprawdzaja co sie ma na stanie i wychodza. Mozna by zrobic w liscie gier trybu multi podzial na mapy i podswietlajac ikonke mapy zeby pojawialo sie info jakie modyfikacje sa potrzebne. To nie spowalnialoby szukania znajomych. To zmojej strony. jezeli ktos ma jakies inne pomysly ....
misiakos1612
Posts: 4
Joined: Thu Dec 17, 2015 11:42 am

Re: FS 17 Co powinni według was dodać

Post by misiakos1612 »

Zapomnialem dodac . przydalaby sie 1 Polska mapa, ja bym proponowal zrobic konkurs na najlepsza Polska mape i zlosic to i czekac na odpowiedz.
Ace123456
Posts: 4
Joined: Tue Dec 15, 2015 3:33 pm

Re: FS 17 Co powinni według was dodać

Post by Ace123456 »

Zgadzam się z tobą przyjacielu, powinni dodać taką Polską Mapę.I myślę że mogli by dodać realistyczną glebę.
spooky skeleton
Posts: 1
Joined: Tue Sep 27, 2016 8:57 pm

Re: FS 17 Co powinni według was dodać

Post by spooky skeleton »

powinni dodać markę CLLAS jakieś ciągniki,kombajny i maszyny.
User avatar
karol30
Posts: 56
Joined: Mon Nov 03, 2014 8:03 am

Re: FS 17 Co powinni według was dodać

Post by karol30 »

Po pierwsze nie Cllas tylko Claas a po drugie ciągniki już sa
Post Reply