FS 17 Wersja pudelkowa

katisavan
Posts: 33
Joined: Sat Feb 16, 2013 11:59 am

FS 17 Wersja pudelkowa

Post by katisavan »

:confusednew: Witam !
Zakupilem dzis FS 17 i po wlozeniu plyty do napedu nie widzi jej . Na wymuszonym odpaleniu to samo - jakby nie bylo plyty.
Co robic ? :confusednew: :confusednew:
art4jac
Posts: 22
Joined: Tue Oct 25, 2016 10:31 pm

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by art4jac »

Sprawdzić płytę na innym napędzie. Jeśli też nie zadziała, no cóż, miałeś pecha pozostaje reklamacja u sprzedawcy.
ghashpl
Posts: 114
Joined: Fri Oct 31, 2014 7:56 am

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by ghashpl »

Hej, a czemu mnie gra przy każdym uruchomieniu prosi o włożenie płyty? To tak już będzie?
Generalnie słabe, bo przecież ją aktywowałem przez neta.

Dostałem oficjalne info - tak płyta jest potrzebna.
Witajcie lata 90te.....
Expertox
Posts: 5
Joined: Wed Oct 26, 2016 6:47 pm

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by Expertox »

katisavan - Mam ten sam problem z płytą, dvd nie widzi jej, widocznie były jakieś pechowe partie płytek.
Gdzie kupiłeś grę? ja w CDP.pl
Pannickus
Posts: 4
Joined: Sun Feb 07, 2016 8:49 pm

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by Pannickus »

a czy ktos mi powie co zrobic gdy wyskakuje komunikat ze trzeba wlozyc plyte do cd romu? dodam ze kupilem wersje cyforwa ktora DZIWNYM CUDEM nie dziala na steam, a jak wlasnie wpisuje w launcher wyskakuje po aktywacji jak chce gre uruchomic zebym wlozyl plyte :( ktos pomoze?
Jarexxos
Posts: 64
Joined: Thu Feb 21, 2013 10:38 am
Location: Polska

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by Jarexxos »

Dokładną instrukcję postępowania w takim przypadku znajdą Państwo tutaj:
http://static0.gram.pl/instrukcje-digi/ ... rukcja.pdf
katisavan
Posts: 33
Joined: Sat Feb 16, 2013 11:59 am

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by katisavan »

Ja kupilem gre w sklepie "Mikromania" we Francji i myslalem oddac ja z powrotem i w zamian wziac doladowanie do Steam i tam wlasnie zakupic a tu slysze ze kolega wyzej tez ma problemy z ta wersja gry ( elektroniczna ) wiec niezly balagan sie zrobil z tym FS-sem.
Comandos202
Posts: 8
Joined: Thu Oct 27, 2016 4:21 pm

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by Comandos202 »

Pannickus wrote:a czy ktos mi powie co zrobic gdy wyskakuje komunikat ze trzeba wlozyc plyte do cd romu? dodam ze kupilem wersje cyforwa ktora DZIWNYM CUDEM nie dziala na steam, a jak wlasnie wpisuje w launcher wyskakuje po aktywacji jak chce gre uruchomic zebym wlozyl plyte :( ktos pomoze?
Pudelkowa wersja jest nie na steam, ale online możesz grać...
Oktan
Posts: 59
Joined: Sun Oct 30, 2016 12:56 am

Re: FS 17 Wersja pudelkowa

Post by Oktan »

Jeśli nie chcemy cały czas żeby płyta była w napędzie, najlepiej zrobić jej obraz (np. w Nero, Ashampoo itp) a motem zmontować ją w Daemon Tools w postaci wirtualnego napędu.
Działa bez problemu, sam mam tak zrobione.
Post Reply