FS17 Mam problem z multiplayer

MackintoshX
Posts: 4
Joined: Wed Oct 26, 2016 2:45 am

FS17 Mam problem z multiplayer

Post by MackintoshX »

Witam, mam problem z multiplayer, gdy ja zrobię serwer (próbowałem już każdej kombinacji ustawień) nie pokazuje się on na liście dostępnych serwerów. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, bo gdy kolega zrobi serwer to ja mogę normalnie wejść na jego, a on mojego wgl nie widzi...

Ktoś się spotkał może z takim problemem?
Proszę o pomoc
Jarexxos
Posts: 64
Joined: Thu Feb 21, 2013 10:38 am
Location: Polska

Re: FS17 Mam problem z multiplayer

Post by Jarexxos »

Zapora sieciowa?
MackintoshX
Posts: 4
Joined: Wed Oct 26, 2016 2:45 am

Re: FS17 Mam problem z multiplayer

Post by MackintoshX »

Nie jest to zapora sieciowa, bo nawet wyłączenie antywirusa i windows defender nie pomaga...
Jest możliwe to że mając tego samego dostawcę internetu, mamy ten sam adres IP i dlatego tak się dzieje?
Dodam, że teraz już mój kolega widzi mój serwer na liście, ale nie może na niego wejść, ani ja na jego serwer...
Kuba9511
Posts: 6
Joined: Wed Oct 26, 2016 11:00 pm

Re: FS17 Mam problem z multiplayer

Post by Kuba9511 »

Sprobójcie przez Sieć Hamachi tworzysz w następujący sposób:
1. Utwórz sieć klikając przycisk "Utwórz nową sieć"
2. W ID wpisujesz nazwę twojej sieci np. Farming2017i swoje hasło, które potem podasz koledze. Gdy wypełnisz wszystkie pola klikasz "Utwórz"
3. Gdy masz już swoją sieć podaj ID i hasło koledze, potem on musi wejść poprzez odnośnik "Dołącz do istniejącej sieci". Tam wpisze ID i hasło.
4. Wchodzicie razem w tryb multiplayer i wyszukujecie IP serwera, które znajduje się u Ciebie na górze nicku Hamachi.
MackintoshX
Posts: 4
Joined: Wed Oct 26, 2016 2:45 am

Re: FS17 Mam problem z multiplayer

Post by MackintoshX »

Niestety, wczoraj nawet przez Hamachi nie udało nam się połączyć.
Jak ja zrobiłem serwer to on nie mógł wejść na niego (komunikat "Nie udało się nawiązać połączenia z grą wieloosobową")
A gdy on zrobił serwer no to ja nie mogłem wejść na niego... (ten sam komunikat)
Dzwoniłem niedawno do dostawcy internetu, ale oni twierdzą że nie możemy nieć tego samego IP, ale zainteresowali się tym i będą szukać czy problem leży po ich stronie.
Post Reply