Wyczyszczenie silosu

DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Wyczyszczenie silosu

Post by DarHor »

Spotkał się może ktoś z takim problemem że nie mógł do końca wyczyścić silosu w biogazowni z kiszonki? Zostało mi w nim jakieś 6 k i nigdzie nie widać tej tekstury kiszonki, jeździłem już paręnaście razy ładowaczem z opuszczoną szuflą z nadzieją ze to mi się zbierze ale na marne. Mieliście tak? Może wiecie jak to naprawić? Da się jakoś w plikach zapisu gry ?

Dzięki za odpowiedź
Pozorexc
Posts: 5
Joined: Wed Oct 26, 2016 12:17 am

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by Pozorexc »

Mega lipsko, mam to samo i zostały mi teorytycznie 2 silo przez to
DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by DarHor »

no właśnie też przez to już 2 straciłem. Nie mam pojęcia jak to naprawić. :/
Może dadzą jakiś patch
Borys Gameplay
Posts: 130
Joined: Fri Oct 21, 2016 7:54 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by Borys Gameplay »

pobierz aktualizacje 1.2.1 tu masz link http://farming-simulator.com/updates.ph ... country=pl
DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by DarHor »

Borys Gameplay wrote:pobierz aktualizacje 1.2.1 tu masz link http://farming-simulator.com/updates.ph ... country=pl

Niestety nic nie pomogło. Dalej jest 6k kiszonki której nigdzie nie widać i nie da się jej zebrać
Mamciu
Posts: 3
Joined: Sat Oct 29, 2016 6:52 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by Mamciu »

Kiszonka zostaje w tym betonie oddzielającym silosy. W żaden sposób jej wyciągnąć. Zmienienie liczny kiszonki w silosie na 0 w pliku gry tez nie pomaga.
Image
DarHor
Posts: 31
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:15 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by DarHor »

Gdzie jest to w plikach? Może u mnie zadziała. Fajnie że zrobili tak tą kiszonkę ze jest bardziej sypka no ale niestety ten bug utrudnia grę :/
Mamciu
Posts: 3
Joined: Sat Oct 29, 2016 6:52 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by Mamciu »

Folder z Twoim savem i plik vehicles. Otwierasz przez notatnik i dajesz ,,znajdz'' i najlepiej wpisac ta liczbe kiszonki jaką masz w silosie w tym ,,znajdz'' i Ci znajdzie ten silos w którym to jest. No nie utrudnia a psuje grę poniewaz nie da się ponownie napełnić silosu sieczką.
WaJPeRPL
Posts: 5
Joined: Tue Jan 24, 2017 8:22 pm

Re: Wyczyszczenie silosu

Post by WaJPeRPL »

Pobierz moda silocleaner on czyści silos do zera
Post Reply