(PS4) Lossberg - wspolna gra - pytania i pomoc

User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

(PS4) Lossberg - wspolna gra - pytania i pomoc

Post by Colin_TJ »

Witam.
Zapraszam do wspolnej gry na mapie Lossberg. Przewaznie jestem dostepny wieczorem.
Nazwa rozgrywki na PS4 to: Collinville - Lossberg - PL :this:
Moj tag na PSN to: Colin_TJ
No standardowo powiem iz mam ponad 25 lat wiec bez jaj i dziecinady bym prosil. :hi:
Mozecie zadawac pytania i wolac o pomoc z roznymi zeczami w tym Temacie na forum tutaj. Jak bede mogl to pomoge
Dodajcie mnie i wyslijcie wiadomosc odnosnie checi wspolnej rozgrywki.
Pozdrawiam i Zycze Milej Gry *thumbsup*
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
artikobra2
Posts: 5
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:30 pm

Re: (PS4) Lossberg - wspolna gra - pytania i pomoc

Post by artikobra2 »

Witaj. mam pytanko,orientujesz się czy jest możliwość wspólnej gry sieciiowej miedzy użytkownikiem z grą na PC i grą na PS4, mój szwagier wkrótce będzie miał ps4 i chcemy razem zagrać, ja mam grę na PC, czy dużo jest problemów z ustawieniem gry do trybu multi?? z góry dzięki za info
User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: (PS4) Lossberg - wspolna gra - pytania i pomoc

Post by Colin_TJ »

Hej.
Z tego co wiem to idzie to tak.
Jesli masz gre na PC to mozesz grac na Multi i dedykowanych serverach pomiedzy uzytkownikami PC i Steam (Steam Machine) - nie wiem jak i co odnosnie Mac.
Jesli masz gre na PS4 lub Xboxa to jestes tylko ograniczony do konkretnej consoli. Czyli w przypadku PS4 jes to gra na Multi ale w postaci Co-Op, czyli jedna sosba zaklada gre sieciowa i inne moga sie do niej przylaczyc. Jednakrze jak zapewne wiesz taka gra sieciowa jest ograniczona i zalezna od hosta.
Jak zakladasz gre na consoli (PS4, Xbox) to zostajesz hostem. Inni moga dolaczyc do ciebie i mozecie wspolnie grac. Jednakze gdy Ciebie nie ma to inni nie moga grac na "tej farmie" ktora zalozyles bo nie ma hosta i nie ma tej rozgrywki sieciowej (ktora rozgrywa sie u hosta a nie na dedykowanym serwerze).
Jest to duza niedogodnosc na ktora wszyscy uzytkownicy konsol probuja zwrocic uwage Producentow z Giants. :hmm:

Podsumowując:
PC + PC = *thumbsup*
PC + Steam = *thumbsup*
PS4 + PS4 = *thumbsup*
XO + XO = *thumbsup*
PC + Consola = *thumbsdown*

Mam nadzieje iz jakos to bylo pomocne.
Pozdrawiam.
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
artikobra2
Posts: 5
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:30 pm

Re: (PS4) Lossberg - wspolna gra - pytania i pomoc

Post by artikobra2 »

Dzięki wielkie za informacje, niestety problemy z ilością modów(ps4) i problemy z połaczeniem ps4 z PC wprowadziło nam tylko więcej wątpliwości, najlepiej byłoby gdyby szwagier zakupił kompa, ale chyba jest bardziej za ps4.
Wielka szkoda bo fajnie mi sie farma rozwija tylko brak rąk do pracy, bedę musiał ograniczyć jej rozwój
Post Reply