Maszyny Claas

tucano159
Posts: 5
Joined: Sun Nov 23, 2014 1:54 pm

Maszyny Claas

Post by tucano159 »

Czy ma ktoś jakieś informacje czy w następnym LS będą maszyny Claas ? Bo według mnie jaką jedna z największych firm(o ile nie jest największa).Ich maszyny powinny się znaleźć w tej seri.Co wy sądzicie na ten temat ?
Geniusmit3
Posts: 9
Joined: Fri Jul 10, 2015 3:41 pm

Re: Maszyny Claas

Post by Geniusmit3 »

ja uwazam ze powinny byc maszyny john deere i fendt ewentualnie class choc wole bardziej NH
User avatar
Serbek
Posts: 30
Joined: Wed Jul 22, 2015 8:01 pm

Re: Maszyny Claas

Post by Serbek »

- Owszem, też sądzę i podzielam zdanie Tucano że w następnym FS powinna się zaprezentować Marka Claas(jest to bardzo popularna marka na świecie, a najbardziej w niemczech w kraju niemożliwości).
- Fendt już był w FS09
- John Deere by się też mógł zaprezentować w następnym FS, chociaż wolę Claasa.
Image
Geniusmit3
Posts: 9
Joined: Fri Jul 10, 2015 3:41 pm

Re: Maszyny Claas

Post by Geniusmit3 »

wiem ze fendt byl w LS09 a nawet w poprzednich wersjach ale maszyny fendt są najlepsze na rynku
tucano159
Posts: 5
Joined: Sun Nov 23, 2014 1:54 pm

Re: Maszyny Claas

Post by tucano159 »

Niby dlaczego są najlepsze na rynku ? Ok nie zaprzeczam są to bardzo dobre sprzęty ale wytłumacz mi czemu są najlepsze.a tak wogole czemu czemu tak cisza pod tym tematem ale i na całym forum ?
skrzat616
Posts: 12
Joined: Sat Nov 03, 2012 3:19 pm

Re: Maszyny Claas

Post by skrzat616 »

jestem również za tym aby pojawiły się maszyny claasa czy jonh deera i innych marek i mogła być być bardziej realistyczna npposiadac mod orki od czy działające przyrządy na desce rozdzielczej czy na panelach sterowniczych
User avatar
Serbek
Posts: 30
Joined: Wed Jul 22, 2015 8:01 pm

Re: Maszyny Claas

Post by Serbek »

Bez przesady, Giants nie będzie wiecznie reklamował te same sprzęty.
Fendt, może nie jest najlepszy, ale najpewniej tańszy niż reszta sprzętów. Zaś marka Claas, słynie z jakości danego produktu jak traktory czy kombajny, bardziej efektywne, nawet ostatnio zdobyli medal za kreatywność i twórczość maszyn rolniczych. Od ostatniego momentu, maszyny Claas zaczeły się bardziej reklamować, rozszerzać produktywnie na masową skalę niż przypuszcza się reszcie marek. Jednak, nie patrzmy na takie aspekty jak technologia. W FS trzeba dać szanse każdej marce...
Ja osobiście chciałbym ujrzeć marke Claas jako następną w następnym Farming Simulator.
Image
angry
Posts: 8
Joined: Wed Apr 08, 2015 3:17 pm

Re: Maszyny Claas

Post by angry »

Dla mnie powinno być trochę tego i trochę tego za przystępną ceną
tucano159
Posts: 5
Joined: Sun Nov 23, 2014 1:54 pm

Re: Maszyny Claas

Post by tucano159 »

No wiesz Ls zawsze był wart swojej ceny :D
angry
Posts: 8
Joined: Wed Apr 08, 2015 3:17 pm

Re: Maszyny Claas

Post by angry »

I jeszcze kilka DLC po 5$ lub 10$ lub 20$, razem dwie gry
tucano159
Posts: 5
Joined: Sun Nov 23, 2014 1:54 pm

Re: Maszyny Claas

Post by tucano159 »

Nie miałem tu na myśli DLC tylko podstawke. Dla nas Polaków cena jest rzeczywiście wygórowana bo 20zł za sieczkarnie i osprzęt do niej to rzeczywiści dużo dla nas Polaków.Jednak dla takiego Niemca czy Francuza 5Euro to żaden wydatek.
User avatar
Serbek
Posts: 30
Joined: Wed Jul 22, 2015 8:01 pm

Re: Maszyny Claas

Post by Serbek »

Image
Image
Post Reply