Problem z Multi

agro18
Posts: 1
Joined: Sun Aug 30, 2015 10:31 am

Problem z Multi

Post by agro18 »

Witam od jakiegoś czasu gram sobie karierę w single. Wczoraj mój kolega kupił farme i pomyślałem że pogramy razem no wiec wysłałem mu mody wcześniej patrząc które będą potrzebne a które nie oczywiście wszystko usunąłem aby też ich nie miał dużo modów nie mam może z 10. Założyłem serwer i kolega albo nie widzi mnie albo nie może wejść mimo że jestem na liście czy ktoś wie dlaczego? Druga sprawa to taka że założyłem z nim nową mapę na modach gramy ale po jakimś czasie kolega ma problem z wyładowaniem towaru albo nie widzi trawy która jest skoszona i leży pod folia czego to może być przyczyna?
Zielonty
Posts: 19
Joined: Wed Apr 09, 2014 9:20 am

Re: Problem z Multi

Post by Zielonty »

Witaj.
Kwestia modów do LS15 jak i rozgrywki online nie jest do końca taka super prosta, ponieważ wersje gry (patche) musicie mieć zgodne czyli w obecnej chwili będzie to patch 1.3.
Natomiast co do map jest dość ważne na jakim komputerze gra Twoj przyjaciel, ponieważ nie wszystkie mapy które możesz pobrać z sieci nie są dobrze zrobione i słabsze komputery niestety nie dają rady ich "uciągnąć". Dość istotnym faktem jest też wasze połączenie internetowe i kto jest Hostem, ponieważ to też wpływa bardzo na rozgrywke w momencie wiekszej ilości prac jak i posiadanych maszyn wymagania połączenia internetowego rosną.
Także podsumowując to co napisałem, zacznijcie grać na orginalnej mapie dodajać po jednym modzie i robiąc testy który może szkodzić w waszej rozgrywce, a co do mapy to polecam sprawdzić FPS czy komputery na pewno mogą ją w pełni wczytac.
Pozdrawiam
Post Reply