Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

dzierga2
Posts: 9
Joined: Mon Dec 05, 2016 2:37 pm

Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by dzierga2 »

Witam
tak jak w temacie wyskakuje mi taki komunikat ,,Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową...." gdy chce dołączyć do kogoś na serwer.
A dokładniej to gram z Bratem w Trybie MP, kiedyś nie mieliśmy żadnego problemu aby się połączyć ze sobą i razem grać, teraz nagle (Od patcha 1,4)często wyskakuje nam taki komunikat, ze nie udało się nawiązać połączenia... po jakiejś próbie raz nas połączyło i gra śmigała w trybie MP bez zarzutów, ale wyszliśmy z gry na chwile i gdy chcieliśmy s powrotem wejść to dalej to samo ,,Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową...."
Dodam też, że Mój brat wchodzi też na inne serwery bez problemu i ja jak próbuje dołączyć na jakiś obcy serwer to też mnie połączy i wejdę do gry....ale jak chcemy razem z bratem pograć to już bardzo często nie udaje się połączyć.....

ktoś wie może o co chodzi lub ma podobną sytuacje ???

PS.
Obaj internet mamy bardzo dobry.
User avatar
Bisurmanin
Posts: 11
Joined: Wed May 13, 2015 12:37 am

Re: Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by Bisurmanin »

W moim wypadku mogę się połączyć wyłącznie jeśli sesja ustawiona jest "tylko za zgodą hosta". Jeśli host akceptuje automatyczne dołączenie do sesji to nie ma szans na dołączenie.
dzierga2
Posts: 9
Joined: Mon Dec 05, 2016 2:37 pm

Re: Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by dzierga2 »

Niestety u mnie to jest bez znaczenia....
Nawet jak ja robie serwer i czy dam takie ustawienia czy takie to i tak Brat nie może do mnie dołączyć.....On bez problemu dołącza do innych graczy a do mnie nieee....
ja również mam tak że raz zrobię 10 prób i do każdego jednego serwera mogę dołączyć a za chwile już do Nikogo, wszędzie pisze ,,Nie udało się nawiązać połączenia z Grą wieloosobową..."
i za każdym razem jak się nam udaje do innych dołączać to zaraz próbujemy dołączyć do siebie to za każdym razem nie udaje się nawiązać połączenia... naprawdę już nie mam pojęcia co moze być tego przyczyną
User avatar
Bisurmanin
Posts: 11
Joined: Wed May 13, 2015 12:37 am

Re: Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by Bisurmanin »

Myślę, że twórcy chcieli wprowadzić jakiś innowacyjny sposób dopasowania graczy, a skończyło się na wielkim problemie. Praktycznie każde forum o tej grze ma przynajmniej kilka tematów z problemem gry wieloosobowej i co ciekawe - wszystkie one opisują to tak samo. Dlatego pozostaje chyba tylko czekać na jakiś poprawiający patch. A próbowaliście może przez Hamachi?
dzierga2
Posts: 9
Joined: Mon Dec 05, 2016 2:37 pm

Re: Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by dzierga2 »

Przez Hamachi nie próbowaliśmy chociażby ze względu na to, że nie mamy za bardzo pojęcia o tym programie co i jak to sie łączy.... nie było po prostu potrzeby korzystać z tego programu ;/;/ więc wątpię, zęby udało nam się połączyć
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 950
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by Ziuta Modding »

Gracie w podpięci pod tego samego neta (w tym samym domu) czy na osobnych??
Próbowaliście włączać/wyłączać UPnP podczas tworzenia serwera (po własnych testach wiem że raz musi być włączone żebym dołączył do tego samego serwera a raz wyłączone, nawet jeśli chwilę temu grałem na tym serwerze z włączonym)??
Co do Hamachi to na YT jest dużo filmików jak się połączyć (z tego co pamiętam to wystarczyło kliknąć w przycisk zasilania w tym programie, dostało się adres IP własny zaś któryś z was tworzył serwer a 2 dzięki IP 1 dołączał do jego serwera i wtedy odpalasz grę i ci wykrywa że gracie po LANie).
dzierga2
Posts: 9
Joined: Mon Dec 05, 2016 2:37 pm

Re: Nie udało się nawiązać połączenia z Grą Wieloosobową....

Post by dzierga2 »

Gramy na osobnych internetach i na osobnych kompach...Brat Mieszka w całkiem innej miejscowości i ma również innego dostawcę internetu.
UpnP- hm nie wiem za bardzo o co z tym chodzi i gdzie się to włącza/wyłącza w Win. 10

Kurcze jak zaczęliśmy grać Online na tych pierwszych aktualizacjach to Nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z dołączeniem do siebie....zawsze szybko bez problemów za pierwszym razem dołączaliśmy a od aktualizacji 1.4 już zaczęły sie problemy...i jak np dopiero zrestartowaliśmy gre pare razy to udało sie dołączyć a teraz po tych nowszych aktualizacjach to już wgl nie możemy dołączyć, tzn raz na pare dni sie uda....
Post Reply