Mody PS4

User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: Mody PS4

Post by Colin_TJ »

Walic Vehicle Grupping.... Dedykowane Servery by siadly i nic wiecej nie trzeba... takie moje skromne zdanie panowie :)
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: Mody PS4

Post by Colin_TJ »

PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
User avatar
RaV23
Posts: 151
Joined: Tue Nov 08, 2016 9:37 am

Re: Mody PS4

Post by RaV23 »

Colin_TJ wrote:https://youtu.be/vSsMwQ_4Hcs

po prostu wow
Robi wrażenie skubany. :D Szkoda że ja grając na konsoli tak nie mogę traktorków obok puścić :zunge:
FS 17 Gold Crest Valley 360h/ Sosnovka 300h/ The Valley The Old Farm 440h :mrgreen:
FS 19 Fellsburn 160h / currently The Old Farm Countryside 100h+ / waiting for seasons...
PS4 Player
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: Mody PS4

Post by igi911 »

Jestem od kilku dni w Wysokim Mazowieckim gdzie mieści się MLEKOWITA. ATak w sumie to budujemy nowy obiekt tego zakładu. Btw. Dookoła pola, ciągniki, sprzęt rolniczy i cysterny. Właśnie o te cysterny chodzi. Gram na ps4 i chętnie bym zobaczył mod w którym mlekiem napełnia się cysterny na farmie i jedzie sprzedać do jakiegos zakładu. Ewentualnie zostaje mieć nadzieje że fs19 ogarnie takie coś;)
User avatar
LukeSpidey
Posts: 97
Joined: Mon Apr 10, 2017 7:52 am

Re: Mody PS4

Post by LukeSpidey »

Ciekawe czy jest szansa na polską mapę Górale na PS4. Powiem szczerze, że do tej pory z modowych map może że 3 są naprawdę fajnie.
User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: Mody PS4

Post by Colin_TJ »

Tez sie nad tym zastanawiam... Jak nie to bede musial wydac £1000 na nowego kompa bo stary mi juz padl... Wolalbym nie wchodzic w koszta w tym momencie...
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
Darkoos
Posts: 56
Joined: Fri Nov 11, 2016 6:15 pm

Re: Mody PS4

Post by Darkoos »

Górale są na Modhubie wiec po cichu liczę, że wkrótce pojawi się również na konsolach
User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: Mody PS4

Post by Colin_TJ »

Ja sie poddalem z tym... Jebnolem drzwiami po wczorajszej rozmowie z kolesiem... poszedlem na strych i wyciagnolem swojego starego kompa.. odkurzylem 2 letnia warstwe kurzu, wyczyscilem w srodku. podpiolem, zmowilem paciez i odpalilem Tepego Chuja.... sprawdzilem system i podkrecilem pedala na maxa... teraz mozna powiedziec iz moj pecek dostal 4-ta szanse... (ten zlom ma juz prawie 12 lat) i hula jak nigdy FS17 zaden problem, WoT zaden problem(50-60fps na maxa) kurka wodna no nie wiem szkoda mi teraz tylko kasy bo kupilem gre na PS4 z Season Pass i teraz na PC-ta... Jak kto ma dedykowany server z mapka Gorale to wyslijcie mi wiadomosc to chetnie bede gral wieczorami i w dniach wolnych od roboty... :)
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: Mody PS4

Post by igi911 »

Co do działania modów. Wszystko super ale któryś raz zdarza sie ze braknie prądu lub jest problem z internete i wtedy co cały sprzęt z dodatków znika! Posiadałem paszowóz Big mega... i szczotke do usuwania pozostałości i wsio znikło. Dlaczego jest tak gdy nie mamy wpisu do psn mody noe działają. Czy to aż tak duży problem?? :/
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Mody PS4

Post by Ziuta Modding »

igi911 wrote:Co do działania modów. Wszystko super ale któryś raz zdarza sie ze braknie prądu lub jest problem z internete i wtedy co cały sprzęt z dodatków znika! Posiadałem paszowóz Big mega... i szczotke do usuwania pozostałości i wsio znikło. Dlaczego jest tak gdy nie mamy wpisu do psn mody noe działają. Czy to aż tak duży problem?? :/
Zgłoś to w EN/DE sekcji w temacie z błędami, może nikt nie wie że jest taki problem (lub opcjonalnie wyjaśnią ci dlaczego tak się dzieje).
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: Mody PS4

Post by igi911 »

Z angielskim u mnie słabo ale spróbóje cos nabazgrać
Darkoos
Posts: 56
Joined: Fri Nov 11, 2016 6:15 pm

Re: Mody PS4

Post by Darkoos »

Takie pytanie z innej beczki, ale żeby bez sensownego nowego tematu nie zakładać, czy da się włączyć w pojazdach światła awaryjne? I jak? Dziękuje i Pozdrawiam
europikpl
Posts: 1
Joined: Sat Apr 22, 2017 2:38 pm

Re: Mody PS4

Post by europikpl »

makaveli12382 wrote:Witam. Testował juz ktoś ten duży paszowoz? Jakie tam proporcje się daje? Po 3 kwadratowe bele siana i słomy i reszta kiszonka czy może inaczej?
Po 4 kwadratowe a reszta kiszonka
User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: Mody PS4

Post by Colin_TJ »

Darkoos wrote:Takie pytanie z innej beczki, ale żeby bez sensownego nowego tematu nie zakładać, czy da się włączyć w pojazdach światła awaryjne? I jak? Dziękuje i Pozdrawiam
nie na konsolach.... :sadnew:
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: Mody PS4

Post by igi911 »

europikpl wrote:
makaveli12382 wrote:Witam. Testował juz ktoś ten duży paszowoz? Jakie tam proporcje się daje? Po 3 kwadratowe bele siana i słomy i reszta kiszonka czy może inaczej?
Po 4 kwadratowe a reszta kiszonka

Na ps4;
2x kostka słomy 4000
7x kostka siana 4000
Reszta kiszonka.
Post Reply