PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Dziabelek
Posts: 7
Joined: Wed Jan 06, 2016 6:30 pm

PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Dziabelek »

:hmm: NIE wkurza was to jak wchodzą do gry idioci którzy tylko przeszkadzają np. topią maszyny, sieją nie to co trzeba, i wiele innych rzeczy niby blokujesz im dostep do gry ale tylko do restartu gry.
Jest jakiś sposób na tych tępaków?
Coś w stylu BANA od adminów.
Albo strona gdzie można podawać IP które się wyświetla przy wejściu ja już sobie screeny zacząłem robić aby to bydło wytępiać przynajmniej ze swojej rozgrywki ale to jest uporczywe;/
agro787
Posts: 19
Joined: Fri Feb 03, 2017 12:20 pm
Location: St. Cross Voivodeship, Poland
Contact:

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by agro787 »

Jeśli Ty byłbyś adminem, to mógłbyś ustawić dostęp do rozgrywki na hasło :)
Modder from the case. Now as Rusheer :)
Dziabelek
Posts: 7
Joined: Wed Jan 06, 2016 6:30 pm

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Dziabelek »

Chyba źle zrozumiałeś...
Chcę wpuszczać ludzi ale na 20 osób jest 1 która normalnie gra.
tomekss80
Posts: 4
Joined: Tue Feb 14, 2017 11:04 am

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by tomekss80 »

Niestety nic nie poradzisz. Jedyne rozwiązanie to stała ekipa i ustawione hasło żeby się zalogować.
User avatar
Bisurmanin
Posts: 11
Joined: Wed May 13, 2015 12:37 am

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Bisurmanin »

A gdzie grasz? Przyznam szczerze, że od kiedy ustawiam sesje w sekcji poza Europą (Inne) i wybieram język angielski/niemiecki to kretyni trafiają się raz na 100 dołączeń. To działa też w drugą stroną - granie w Europie jest zupełnie inne i jeśli ktoś woli spokojniejszą grę to (z moich własnych doświadczeń) polecam wybieranie Ameryki.
Dziabelek
Posts: 7
Joined: Wed Jan 06, 2016 6:30 pm

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Dziabelek »

no gram na Europie ale jakie są szanse co do trafienia polskich graczy na innych kontynetach?
Povelix Companion
Posts: 3
Joined: Mon Feb 20, 2017 8:38 pm

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Povelix Companion »

Nie masz opcji "ban" na swoim serwerze?
Jeśli ktoś cie celowo wkurza(topiąc maszyny, sprzedając wszystko, przeszkadzając innym w trakcie pracy), to masz opcje "ban" lub "kick".
User avatar
Colin_TJ
Posts: 418
Joined: Tue Nov 08, 2016 6:29 pm

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Colin_TJ »

Ha....
Cos o tym wiem...
Jak wyszedla mapa Lossberg to cialem w nia dosc dlugo... mialem pieknie przerobiony krajobraz, dodatkowy powiekszony las, polaczone pola (wycinka niektorych drzew byla muss) rozbudowana farma na przylegajacym polu od Zachodniej strony... ech masa masa rzeczy... przychodzili ludzie i grali pomagali... pewnego wieczoru gralem dosc pozno juz sam i wpadl jakis mlokos.... poszedlem na fajeczke i kawke sobie zrobic aby przeciagnac do rana (weekend byl) wracam a tu jakby mi kto 10 bomb nuklearnych pierdolnal... no masakra... 2 pierdolone miesiace ciezkiej gry po pracy tyle zarwanych nocy na weekend... pierdole jak kogos nie znam to nie dodaje do gry... daj sobie dolacz za pozwoleniem i wylacz opcje dla graczy aby nie mogli nic kupowac ani sprzedawac itp...
No i dodam iz to ja gram na PS4 wiec wyobrazcie sobie jakie poty zemnie zeszly aby to wszystko osiagnac i jak mnie krew zalala jak mi to szlak trafil...
UWAZAJ Z KIM GRASZ.... JAK NIE ZNASZ I TO MLOKOS TO WYPAD... TAKIE MOJE ZDANIE... ZA DUZO DZIECIAKOW WPADA NA MULTI A NIE WIEDZA PODSTAWOWYCH RZECZY CO I JAK.... DOSWIADCZENI GRACZE KTORZY MAJA POZAKLADANE FARMY TO NIE NAUCZYCIELE... Oczywiscie w ramach rozsadku mozna pomoc ale nie jak ktos cie zadaje pytanie typu jak sie wchodzi do traktora... czym sie robi bele itp... bez przesady...
PlayStation 5 FS22 :coolnew:
Game Tag: Colin_TJ :hi:
Dziabelek
Posts: 7
Joined: Wed Jan 06, 2016 6:30 pm

Re: PROBLEM Z IDIOTAMI NA MULTIPLAYER!!!

Post by Dziabelek »

hehe dzięki ;)
Post Reply