wersja pudełkowa na Steam

meverick77
Posts: 2
Joined: Thu Mar 02, 2017 8:36 pm

wersja pudełkowa na Steam

Post by meverick77 »

Witam!

Mam problem z zarejestrowaniem wersji pudełkowej na steam. Od razu zaznaczam że mam gre oryginalną, klucz z gry przyjęło bez problemu podczas uruchamiania i gra bez problemu. Chciałem w pełni zarejestrować na koncie stem ale wyskoczyło info o niepopranym kodzie produktu (sprawdzałem wiele razy).
Czy wersji pudełkowe nie da się do końca zarejestrować na seam i co z dlc KUHN?

Z góry dzięki za pomoc
JohnDeere318
Posts: 6892
Joined: Thu Dec 10, 2015 2:49 am
Location: Iowa, USA
Contact:

Re: wersja pudełkowa na Steam

Post by JohnDeere318 »

To jest za pośrednictwem Bing tłumaczyć:

Pytasz, czy wersja dysk będzie działać na Steam? Jeśli tak, nie nie będzie działać. Wystarczy zainstalować grę jak normalnie. Jeśli KUHN DLC Steam DLC, następnie nie będzie to działać wersja dyskowa albo.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na pytanie. :)
My PC specs: Click Here (Google Doc) :gamer:

How to post your log.txt
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: wersja pudełkowa na Steam

Post by Ziuta Modding »

Aby mieć grę na Steami musisz ją kupić w sklepie Steama, innej wersji nie da się przypisać do konta Steam. Jeśli kupisz DLC na Steamie to nie będzie działało ze zwykłą grą, jedynie z wersją Steamową.
meverick77
Posts: 2
Joined: Thu Mar 02, 2017 8:36 pm

Re: wersja pudełkowa na Steam

Post by meverick77 »

Ziuta Modding wrote:Aby mieć grę na Steami musisz ją kupić w sklepie Steama, innej wersji nie da się przypisać do konta Steam. Jeśli kupisz DLC na Steamie to nie będzie działało ze zwykłą grą, jedynie z wersją Steamową.
To co zrobić jeżeli mam wersję pudełkową a chciałbym DLC KUHN który dostępny jest tylko na steam?
JohnDeere318
Posts: 6892
Joined: Thu Dec 10, 2015 2:49 am
Location: Iowa, USA
Contact:

Re: wersja pudełkowa na Steam

Post by JohnDeere318 »

KUHN DLC nie przeniesie Steam do wersji płyty.
My PC specs: Click Here (Google Doc) :gamer:

How to post your log.txt
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: wersja pudełkowa na Steam

Post by iwan4672 »

meverick77 wrote:To co zrobić jeżeli mam wersję pudełkową a chciałbym DLC KUHN który dostępny jest tylko na steam?
Możesz kupić w sklepie Giants.
http://www.farming-simulator.com/dlc-de ... d=fs17kuhn
Masz 3 możliwości zapłaty.
1). Credit Card (Karta kredytowa)
2). PayPal
3). Paysafecard. Najlepsza natychmiastowa metoda, ja ją stosuję.
Napisz w jakiej miejscowości mieszkasz, to ci napiszę czy możesz tą metodą zapłacić, i jak nią zapłacić.
WildBill54
Posts: 2
Joined: Sat Mar 04, 2017 3:43 am

Re: wersja pudełkowa na Steam

Post by WildBill54 »

I have the Steam version of FS17, I baught/downloaded the Kuhn DLC, my problem is the bale wrappers don't work. I have even loaded the map that came with FS17, but with only the Kuhn DLC activated, but havn't been able to get the wrappers to work. Thank you in advance for help with this problem. Bill
Post Reply