Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

RevenGeePL
Posts: 1
Joined: Thu Apr 13, 2017 8:04 pm

Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by RevenGeePL »

Witam, zakupiłem wersję pudełkową FS2017 i dodajac do steam oraz Origin po wpisaniu kodu i tu i tu wyskakuje że Podany Kod jest nieprawidłowy. Co z tym zrobić ?

KOD WPISUJE POPRAWNIE NA 100 %
SPLESHER
Posts: 35
Joined: Wed Jul 22, 2015 2:58 pm

Re: Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by SPLESHER »

wersji pudelkowej nie da sie aktywowac na steamie badz na originie
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by Ziuta Modding »

Jeśli chcesz mieć grę na Steamie to musisz kupić ją w sklepie Steama, w innym przypadku możesz dodać ją tylko jako "Gra spoza Steam" (w Originie też jest taka opcja), ale to daje ci jedynie tyle że skrót do gry pokazuje się w bibliotece Steama, ale sama gra nie jest przypisana do konta.
Wujek_Barto
Posts: 22
Joined: Fri Jul 08, 2016 12:35 pm

Re: Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by Wujek_Barto »

Potwierdzam, nie da się przypisać gry spoza Steam/Origin na do konta. Jeśli chcemy grę na Steam/Origin kupujemy grę na Steam/Origin.
Podzdrawiam,
Wujek_Barto
WOJCIECH.Rich
Posts: 2
Joined: Mon Apr 18, 2022 12:51 am

Re: Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by WOJCIECH.Rich »

Też zakupiłem wersję pudełkową ale na pudełku widnieje naklejka jak aktywować cyfrowo przez steam dlatego się zdecydowałem . Niestety kod nie dziala . To jak to jest w końcu w rzeczywistości .giants robi ludzi w konia.?? Czuję się oszukany narazie pieniądze wyrzucone w bloto
WOJCIECH.Rich
Posts: 2
Joined: Mon Apr 18, 2022 12:51 am

Re: Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by WOJCIECH.Rich »

Witam zakupiłem wersję pudełkową a to dlatego iż byla naklejka informujaca z strona jak pobrać cyfrowo na steam . Niestety klucz nie dziala . Czuje się oszukany pieniądze wydane a grac na laptopie nie można.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z aktywacją wersji pudełkowej w Steam i Origin

Post by Ziuta Modding »

WOJCIECH.Rich wrote: Mon Apr 18, 2022 1:20 am Witam zakupiłem wersję pudełkową a to dlatego iż byla naklejka informujaca z strona jak pobrać cyfrowo na steam . Niestety klucz nie dziala . Czuje się oszukany pieniądze wydane a grac na laptopie nie można.
Pokaż zdjęcie tego pudełka.
Post Reply