Problem z modami na multi

szymon228
Posts: 2
Joined: Sat Apr 15, 2017 7:13 pm

Problem z modami na multi

Post by szymon228 »

Gdy próbuje stworzyć gre wieloosobową na modach na nowym zapisie gry wyskakuje mi że modyfikacje w grze wieloosobowej muszą być skompresowane i żeby ich użyć musze je najpierw skompresowac a gdy na istniejącej juz grze nic sie nie pojawia i nic nie mozna robic.
Niewiem o co chodzi!

Prosze o pomoc !!
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z modami na multi

Post by iwan4672 »

To jest błędny komunikat. Po prostu te modyfikacje nie są zgodne z multi. Wystarczy sprawdzić w pliku ModDesc danej modyfikacji jaki wpis jest w tej linijce.
<multiplayer supported="false"/>. Taki wpis oznacza że mod nie jest obsługiwany przez MP.
szymon228
Posts: 2
Joined: Sat Apr 15, 2017 7:13 pm

Re: Problem z modami na multi

Post by szymon228 »

Tylko ze moi koledzy mają taką samą paczke (kopie) a mogą stworzyć gre na multi
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z modami na multi

Post by iwan4672 »

Ty też możesz. Po prostu w multi nie będzie możliwości aktywacji tych modów, a zatem nie będzie ich w sklepie. Jeszcze raz. Jak w pliku modDesc.xml będzie wpis <multiplayer supported="false"/>, nie ma możliwości grania na tych modyfikacjach. Nawet twoi koledzy nie pograją na nich. A wiem co piszę, bo sam to przechodziłem.
JD6120
Posts: 1
Joined: Sun Oct 08, 2017 6:01 pm

Re: Problem z modami na multi

Post by JD6120 »

Dla chcących to zmienić wystarczy zmienić
False na true
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z modami na multi

Post by iwan4672 »

JD6120 wrote:Dla chcących to zmienić wystarczy zmienić
False na true
Ja już tego nie chciałem podpowiadać, bo mod będzie działać. Tylko pytanie czy prawidłowo.
Parcelnik
Posts: 1
Joined: Sun Apr 28, 2019 11:34 am

Re: Problem z modami na multi

Post by Parcelnik »

Witam jeśli mam mody na multiplayer i napisane że <multiplayer supported="True "/>, i moi koledzy maja ten sam mod i on nie działa w multiplayer dlaczego PS. Praktycznie dużo modów tak dlaczego?
Post Reply