Problem z grą na Steam

piterek187
Posts: 8
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:45 pm

Problem z grą na Steam

Post by piterek187 »

Witam, mam mały problem a bardziej pewien gracz, który chciałby ze mną pograć a więc mam postawiony serwer dedykowany i wszyscy gracze posiadają grę z poza Steam a ten jeden gracz, który chce dołączyć ma kupioną grę na steamie. Od razu napiszę iż ma tą sama wersje gry co my i wszystkie mody i niestety nie widzi naszego serwera, czy może być przyczyna fakt iż ma on kupioną grę na Steam? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z grą na Steam

Post by Ziuta Modding »

A wybrał odpowiedni region??
Ma ustawiony odpowiedni język dla MP (nie chodzi o język w grze, tylko o ten dla MP)??
Nie ma przypadkiem wpisane/ustawione coś w filtrze pod listą serwerów (najlepiej wyszukiwać serwer po nazwie tylko).
piterek187
Posts: 8
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:45 pm

Re: Problem z grą na Steam

Post by piterek187 »

Język ma Polski bo inne serwery widzi normalnie a jesli chodzi o filtr to w miejscu nazwy serwera kazałem mu wpisać moją nazwę i mimo to nie widzi dedyka. Czyli rozumiem to nie wina, że ma grę na steamie a my nie?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z grą na Steam

Post by Ziuta Modding »

Był na początku problem z wykrywanie serwerów pomiędzy wersją steamową a zwykłą, ale to już chyba w patchu v1.3 albo i wcześniejszym poprawili więc jeśli macie najnowsze (v1.4.4) to powinno być ok. A na pewno nie ma ustawione niczego innego w filtrze (dotyczące modyfikacji, ilości slotów itp)?? Może nazwa którą wpisuje jest niepoprawna albo szuka serwera na Niemcy a serwer postawiliście na Europie.
piterek187
Posts: 8
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:45 pm

Re: Problem z grą na Steam

Post by piterek187 »

Już jest ok ;) wiem, że był kiedyś problem ale nie wiedziałem, że go naprawili. Kolega zrobił reinstal gry i to pomogło ;) Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Post Reply