Nowi gracze pilnie potrzebni.

Slavi1981
Posts: 4
Joined: Wed Dec 07, 2016 8:59 pm

Nowi gracze pilnie potrzebni.

Post by Slavi1981 »

Witam serdecznie wszystkich.

Założyłem nowy serwer i poszukuję tylko "ogarniętych" :

* graczy którzy chcą grać fair i nie używają wulgaryzmów :biggrin2: (zbyt często) i chamstwa itp. itd.

Serwer stoi od kilku dni na solidnym płatnym serwerze. BARDZO pilnie potrzebuję więcej graczy. Mam 36 lat. Jeśli znajdą sie gracze to przedłużam serwer na kwartał i jeśli nadal gracze bedą to serwer będzie sukcesywnie przedłużany. Regulamin jeszcze nie jest napisany ale to nie znaczy że toleruję głupotę i cwaniactwo itp. Lubię żartować ale wszystko ma swoje "granice".

Farma jest budowana od podstawowych maszyn, nie ma money-cheatów, i gra jest realna. Nie przestraszcie się modów ale są one potrzebne do gry w mojej farmie. Nie jest ich też tak dużo.

Piszcie do mnie na email serwerowy: farmingsimulator1981@gmail.com albo wchodźcie na mój serwer o nazwie: (GraczePotrzebni/+17) bez nawiasów, to podam wam adres TS3, a jeśli chcecie paczkę modów do mojego serwera to jest tutaj: https://drive.google.com/open?id=0B_27M ... 1FZa2Q5QlU , jestem na serwerze prawie codziennie (-trochę nudno samemu grać...). Po każdorazowym wyjściu z mojego serwera pobieram plik save z serwera więc żartownisie mogą zasadzić trawę na polach jeśli im ulży :)

Zapraszam serdecznie.

Sławek.