Klucz aktywacyjny został zablokowany

SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Klucz aktywacyjny został zablokowany

Post by SuBer »

Witam
Kupiłem dzisiaj gre bratu w media expert wersja pudełkowa. Mam kupioną swoją wersje (również pudełkową) i podczas próby stworzenia gry LAN ( jesteśmy przez wifi podłączeni do jednej sieci livebox) na serwerze Europa kontynentalna wyskoczył nam obu komunikat że nasze klucze zostały zablokowane tymczasowo. Jak rozwiązać ten problem i czy da rade tak pograć?
PS. na 100% mamy dwie oryginalne gry w wersji pudełkowej i dwa inne klucze
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Klucz aktywacyjny został zablokowany

Post by dvapsy »

Ten komunikat występuje tylko jeśli w użyciu są dwa takie same klucze:

- dwa takie same klucze nie mogą być użyte jednocześnie do gry online, w tym także do hostowania serwera dedykowanego i gry jednocześnie
- jeśli wcześniej instalowałeś inne kopie gry Farming Simulator musisz usunąć stary klucz z rejestru
- sprawdźcie czy na pewno nie wpisaliście tego samego klucza dwa razy

Jeśli to nie pomoże, możesz napisać do naszego supportu support@giants-software.com a my sprawdzimy czy klucz nie został zablokowany.
How to post a log file | How to upload images
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Klucz aktywacyjny został zablokowany

Post by SuBer »

Dobra rozwiązałem problem okazało się że jak brat kopiował sobie mody to z całym folderem "My games" czyli kopiował też plik AVC_XXXX z informacją o kluczu produktu, tym sposobem miał on grę na mojej licencji ponieważ podmieniał wszystkie pliki.
Dawid1998_10
Posts: 1
Joined: Mon Aug 14, 2023 12:37 am

Re: Klucz aktywacyjny został zablokowany

Post by Dawid1998_10 »

witam chciałem zagrać z kolegą w fs 17 i pisze mi że mam zablokowany klucz
a kupywałem gre na płycie :frown:
:coolnew: :search:
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Klucz aktywacyjny został zablokowany

Post by Ziuta Modding »

Dawid1998_10 wrote: Sun Oct 01, 2023 12:30 pm witam chciałem zagrać z kolegą w fs 17 i pisze mi że mam zablokowany klucz
a kupywałem gre na płycie :frown:
Klucz ma limit aktywacji, jeśli posiadasz pudełko z kartką z kluczem to możesz napisać do supportu przez formularz na oficjalnej stronie gry, mogą wymagać dowodu zakupu więc wtedy przesyłasz im zdjęcie z pudełka z tym kluczem na kartce.
Post Reply