Błąd Folderu

Ostrzak...
Posts: 2
Joined: Wed Aug 09, 2017 9:08 pm

Błąd Folderu

Post by Ostrzak... »

Witam! mam problem ponieważ gdy pobrałem mapę z modyfikacji mianowicie mapa lossberg coś się stało i nie działa. farming przez dłuższy czas działał normalnie a przed wczoraj gdy próbuję uruchomić w grze mi wyskakuję błąd ___ System Windows nie może odnaleść pliku "C:/Program Files (x86)/Farming Simulator 2017/FarmingSimulator2017.exe". upewnij się że nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. A gdy to sprawdziłem to folder był pusty. Liczę na pomoc.
Pozdrawiam!
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Błąd Folderu

Post by dvapsy »

Hej,

Nie mogliśmy zreprodukować Twojego błędu z mapą Lossberg.

- Czy jesteś jedyną osobą, która korzysta z tego komputera?
- Sprawdź ustawienia swojego programu antywirusowego, czy przypadkiem nie zablokował plików z gry
- Jeśli grasz na Steamie, kliknij prawym przyciskiem myszy na grze Farming Simulator 17>Pliki Lokalne>Sprawdź spójność plików gry
- Jeśli to nie pomoże zainstaluj grę ponownie, jeśli chcesz zachować swoje ustawienia i zapisane stany gry skopiuj dla pewności folder Moje dokumenty\Moje gry\FarmingSimulator2017

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
Ostrzak...
Posts: 2
Joined: Wed Aug 09, 2017 9:08 pm

Re: Błąd Folderu

Post by Ostrzak... »

hej dzięki za odpowiedź problem jest taki że nie mogę zainstalować ani odinstalować bo wyskakuje błąd - System Windows nie może odnaleść pliku "C:/Program Files (x86)/Farming Simulator 2017/FarmingSimulator2017.exe". upewnij się że nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. I grę mam z płyty
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Błąd Folderu

Post by dvapsy »

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. Wygląda na to, że twój problem tkwi w systemie Windows:
- program antywirusowy zablokował dostęp do plików - przeprowadź skan systemu programem antywirusowym, usuń szkodliwe pliki i spróbuj ponownie
- nie masz uprawnień żeby modyfikować pliki - zaloguj się jako administrator i spróbuj ponownie
- błąd w rejestrze systemu Windows - jeśli powyższe rozwiązania nie pomogą, albo nie posiadasz uprawnień administratora, skontaktuj się ze specjalistą albo poszukaj rozwiązania swojego problemu w sieci. Zalecam szczególną ostrożność przy pobieraniu jakichkolwiek programów z nieznanych źródeł :)

Jeśli nie masz nikogo, kogo mógłbyś poprosić o pomoc, możesz zwrócić się po angielsku do naszych kolegów z supportu support@giants-software.com.

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
Post Reply