Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

xxReve
Posts: 1
Joined: Sat Aug 12, 2017 4:17 pm

Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

Post by xxReve »

Witam. Następująca sytuacja. Kupiłem oryginalną grę w sklepie, przniosłem ją szczęśliwy do domu z nadzieją że będe grał, po czym zorientowałem się że nie mam napędu w komputerze... Czy jest możliwość pobrania np. jakiejś cyfrowej wersji i aktywowania jej kodem (który znajduję się na książeczce z tyłu) ? Pozdrawiam
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

Post by dvapsy »

Ze względu na różne drogi dystrybucji gry klucze z wersji pudełkowej i z dystrybucji cyfrowej przez stronę giants oraz steam nie są kompatybilne. Jednym możliwym rozwiązaniem jest stworzenie obrazu płyty i przeniesienie go na komputer.

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
1334
Posts: 62
Joined: Mon Dec 26, 2016 3:58 pm

Re: Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

Post by 1334 »

Jest inny sposob nie musisz robic calego obrazu plyty ktory bedzie wazyl duzo a poza tym bez napedu nie zrobisz obrazu plyty
Mozesz pobrac program power iso a ja podesle ci plik ktory zamontujesz do wirtualnego napedu przez ten program i gra będzie dzialac.
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

Post by iwan4672 »

1334 wrote:Jest inny sposob nie musisz robic calego obrazu plyty ktory bedzie wazyl duzo a poza tym bez napedu nie zrobisz obrazu plyty
Mozesz pobrac program power iso a ja podesle ci plik ktory zamontujesz do wirtualnego napedu przez ten program i gra będzie dzialac.
Tylko żeby gra działała, to trzeba ją najpierw zainstalować. A on nie może zainstalować, bo nie ma napędu optycznego.
Pozostaje tylko zrobienie obrazu płyty, i zainstalowanie z napędu wirtualnego. Wystarczy pójść do jakiegoś kolegi który ma napęd optyczny, i u niego zrobić obraz płyty. No chyba że mieszka gdzieś na odludziu, w co wątpię.
1334
Posts: 62
Joined: Mon Dec 26, 2016 3:58 pm

Re: Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

Post by 1334 »

Nie musi miec napedu zeby zainstalowac gre wystarczy ja z neta pobrac i wpisac oryginalny klucz kolego :)
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z odpaleniem gry! POMOCYY

Post by iwan4672 »

1334 wrote:Nie musi miec napedu zeby zainstalowac gre wystarczy ja z neta pobrac i wpisac oryginalny klucz kolego :)
Masz rację kolego. Tylko jest trudno znaleźć FS17 PL
Post Reply