GIANTS Engine przestał działać...

SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

GIANTS Engine przestał działać...

Post by SuBer »

Witam!
Coraz częściej podczas grania zdarza się że gra mi się zawiesza aby po chwili ukazać komunikat Windows'a, że GIANTS Engine przestał działać i wyłączyć grę.
Pojawia się to w różnych momentach raz w menu, tuż po odpaleniu gry, a raz po 3 godzinnej rozgrywce. Na pewno nie jest to spowodowane modami, ponieważ sprawdzałem log i nie ma tam żadnych error'ów, no i problem pojawia się nawet w menu przed odpaleniem gry. Czy da się coś z tym zrobić czy muszę czekać na aktualizacje?
Attachments
log.txt
Dodaję log tuż po zawieszeniu
(22.75 KiB) Downloaded 154 times
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: GIANTS Engine przestał działać...

Post by dvapsy »

Cześć Suber,

Używasz wielu modów naraz, w tym także mody spoza oficjalnego ModHuba Giants, które nie są przez nas testowane i mogą zawierać błędy.
Mody, które wykorzystują skrypty dodatkowo obciążają aplikacje. To, że log nie pokazuje błędów z moda oznacza tylko, że mod wykorzystujący customowe skrypty nie miał zaimplementowanych nodów do drukowania błędów. Crashe w menu mogą również być spowodowane błędem podczas ładowania modów z nieznanych źródeł. Często pracujemy razem z modderami aby zapewnić najlepszą możliwie jakość modów na oficjalnym ModHubie. Nie możemy jednak zapewnić jakości wszystkich modów z nieznanych źródeł.

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: GIANTS Engine przestał działać...

Post by SuBer »

Rozumiem czyli muszę się pozbyć paru modów wykorzystujących skrypty i powinno wszystko wrócić do normy?
Tylko problem sie pojawia w tym który to mod jak widać w logu trochę ich jest i każdy usuwać i sprawdzać to Syzyfowa praca ;/
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: GIANTS Engine przestał działać...

Post by dvapsy »

Na początek pozbyłbym się wszystkich modów spoza oficjalnego ModHuba. Wszystkie mody, które trafiają na ModHub są przez nas testowane, tam syzyfową pracę odbębniliśmy za Ciebie :), natomiast jeśli dalej będzie crashować, w pierwszej kolejności wyłączyłbym mody wykorzystujące skrypty. Niestety ze względu na ograniczone środki jesteśmy w stanie zapewnić support jedynie dla oficjalnych dodatków i modów od nas. Jeśli jednak odkryjesz błąd w jakimś z modów, na pewno skontaktujemy się z modderem w celu jego poprawienia :)
How to post a log file | How to upload images
PiernikPL
Posts: 1
Joined: Wed Nov 28, 2018 10:24 am

Re: GIANTS Engine przestał działać...

Post by PiernikPL »

Też mam podobny problem.
Zainstalowałem FS19 gra działa ale gdy ją włączam chwile mi się wczytujei wywala mnie na pulpit i wyskakuje że Program Giants Engine 8.0.0 przestał działać.
O co chodzi?
Post Reply