edycja cyfrowa problem

Kropek
Posts: 1
Joined: Mon Sep 25, 2017 2:24 pm

edycja cyfrowa problem

Post by Kropek »

Witam

Może ktoś już miał taki problem i byłby w stanie mi pomóc, otóż nie mogę pobrać FS17 z mojej półki na cdp.pl.
Zgodnie z zaleceniami supportu próbowałem pobrać z kilku przeglądarek, efekt ten sam.
U znajomego można bez problemu pobrać a u mnie pojawia się taki komunikat:

Forbidden
You don't have permission to access /file/o2/CD-Projekt/private/games/farming_simulator_17/installer/setup_farming_simulator_17_v1_1_rev3.exe on this server.
Apache Server at n-5-15.dcs.redcdn.pl Port 80

Ewentualnie gdzie można pobrać oryginalne pliki tak aby update błędu nie wyrzucał?
User avatar
Matt26
Posts: 210
Joined: Fri Nov 30, 2012 8:07 pm
Contact:

Re: edycja cyfrowa problem

Post by Matt26 »

Wejdź na tą stronę i wpisz na niej swój klucz i będziesz mógł pobrać grę bez problemów :)

https://eshop.giants-software.com/downloads.php
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: edycja cyfrowa problem

Post by Ziuta Modding »

Matt26 wrote:Wejdź na tą stronę i wpisz na niej swój klucz i będziesz mógł pobrać grę bez problemów :)

https://eshop.giants-software.com/downloads.php
On ma klucz do wersji CDP.pl więc nie pobierze od Giantsa.

Co do problemu to twój router ma zablokowany pory 80 i dlatego nie możesz pobrać żadną przeglądarką, musiałbyś albo go odblokować (jak to zrobić to trzeba szukać w instrukcji routera), albo pobrać instalkę u znajomego i przenieść do siebie na pendrive, albo poszukać na portalach typu chomikuj, ale to podchodzi pod piractwo.
User avatar
Matt26
Posts: 210
Joined: Fri Nov 30, 2012 8:07 pm
Contact:

Re: edycja cyfrowa problem

Post by Matt26 »

Ziuta Modding wrote: On ma klucz do wersji CDP.pl więc nie pobierze od Giantsa.
Ja też mam klucz z CDP. Składa się z 15 znaków i normalnie mogę wpisać i pobrać ISO na PC i Maca :D
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: edycja cyfrowa problem

Post by Ziuta Modding »

Matt26 wrote:
Ziuta Modding wrote: On ma klucz do wersji CDP.pl więc nie pobierze od Giantsa.
Ja też mam klucz z CDP. Składa się z 15 znaków i normalnie mogę wpisać i pobrać ISO na PC i Maca :D
Ooo to się chyba jakoś dogadali bo po wyjściu nie dało się pobrać bo sprawdzałem swój klucz od wersji cyfrowej, a teraz działa chociaż raz pomyśleli xD
User avatar
Matt26
Posts: 210
Joined: Fri Nov 30, 2012 8:07 pm
Contact:

Re: edycja cyfrowa problem

Post by Matt26 »

Przynajmniej dzięki temu jest kolejny plus, aby kupować na CDP :D
Post Reply