problem z aktualizacją oraz modami

Frycuczewa
Posts: 4
Joined: Thu Oct 05, 2017 10:16 pm

problem z aktualizacją oraz modami

Post by Frycuczewa »

dostałem niedawno na urodziny farming-a 17 black edition wersja pudełkowa kupiona podobno w empiku. Mój problem polega na tym że niby wszystko fajnie gram sobie ale gra po pierwsze nie widzi modów, pomyślałem sobie że zrobię tą aktualizację która jest dostępna (1.4.4) Pobrałem, zainstalowałem i wyskakuje błąd CRC64 i każe mi przeinstalować grę. I tak w kółko, robiłem na czystej grze jak i na takiej na której już grałem. Czytałem na internecie jakieś tematy różne i nic nie działa. Ostatnia próba instalacji aktualizacji skończyła się tym że instalator się włączył zainstalował kilka plików po czym sam się wyłączył i znów błąd o którym pisałem wcześniej. Byłbym mega wdzięczny jak ktoś by mi pomógł z moim problemem. Pozdrawiam
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z aktualizacją oraz modami

Post by Ziuta Modding »

Prawdopodobnie uszkodzony plik instalatora aktualizacji (często przy pobieraniu przez przeglądarkę się tak dzieje bo i przeglądarka i antywirus pod koniec sprawdzają plik i czasem błędnie coś wykryją i go zablokują, ale przeglądarka uzna pobieranie za zakończone a nie przerwane), najlepiej jakby jakiś kumpel miał instalkę tego patcha i ci podrzucił na pendrive np., jeśli nadal by się tak działa to możliwe że dysk w komputerze kończy swój żywot i ma błędy zapisu danych (akurat przy instalacji patcha).
Frycuczewa
Posts: 4
Joined: Thu Oct 05, 2017 10:16 pm

Re: problem z aktualizacją oraz modami

Post by Frycuczewa »

Używam chrome jako swojej przeglądarki myślisz że zmiana przeglądarki da radę ? A co może być z tym że ta gra nie widzi modów ? ani innych map niż te podstawowe ?
Frycuczewa
Posts: 4
Joined: Thu Oct 05, 2017 10:16 pm

Re: problem z aktualizacją oraz modami

Post by Frycuczewa »

takie coś po próbie instalacji aktualizacji pobranej na drugim kompie i przeniesionej na pendrive


http://prntscr.com/gtsls5
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: problem z aktualizacją oraz modami

Post by dvapsy »

Hej Frycuczewa,

Wygląda na to, że uszkodzony jest instalator aktualizacji. Radzimy pobrać aktualizacje stąd: https://www.farming-simulator.com/updates.php i spróbować ponownie.
Aby instalować aplikacje czasem musisz być zalogowany jako administrator.
Zanim zainstalujesz aktualizacje przenieś instalator z pen-drive na komputer i dopiero wtedy uruchom instalator.
Modhub w grze wymaga dostępu do internetu. Upewnij się, że twój firewall zezwala grze na takie połączenie.

Jeśli powyższe sugestie nie pomogą możesz napisać do naszego supportu na support@giants-software.com.

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
Frycuczewa
Posts: 4
Joined: Thu Oct 05, 2017 10:16 pm

Re: problem z aktualizacją oraz modami

Post by Frycuczewa »

Dobra temat załatwiłem dziękuje wszystkim za pomoc. Pobrałem to jeszcze raz na komputerze mojej dziewczyny i faktycznie ten błąd co pisałem wcześniej był spowodowany uszkodzonym instalatorem aktualizacji a potem tym ze odpalałem z pendriva. Po zgraniu instalatora na dysk wszystko poszło zgodnie z planem i gra działa :) Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam a temat uważam za zamknięty
Post Reply