błąd CE-34878-0 PS4

igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

błąd CE-34878-0 PS4

Post by igi911 »

Kolejny raz mam problem. Wyłącza mi gre całkowicie przy jakiejkolwiek próbie odpalenia save lub dołączenia do multi. Błąd opisany jako CE-34878-0
Mam wrażenie że ma to związek z modami bo stało sie to po pobraniu modyfikacji dodanych w tym tygodniu. Czy ma ktoś taki problem? I gdzie moge znaleźć info jakie to były mody ?
Prosze o pomoc!
User avatar
RaV23
Posts: 151
Joined: Tue Nov 08, 2016 9:37 am

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by RaV23 »

Ja mialem. Musialem usunac gre i ja zainstalować ponownie. W skrajnym przypadku należy zrobić inicjacje PS4. Też mi sie tak zrobiło po zainstalowaniu jakiś modów.
FS 17 Gold Crest Valley 360h/ Sosnovka 300h/ The Valley The Old Farm 440h :mrgreen:
FS 19 Fellsburn 160h / currently The Old Farm Countryside 100h+ / waiting for seasons...
PS4 Player
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by igi911 »

RaV23 wrote:Ja mialem. Musialem usunac gre i ja zainstalować ponownie. W skrajnym przypadku należy zrobić inicjacje PS4. Też mi sie tak zrobiło po zainstalowaniu jakiś modów.
Raz już to zrobiłem. Inicjacja itd. Chwile dzialalo az do pobrania ktorejkolwiek mapy z modow. Po odinstalowaniu jej wszystko było ok. Dziś znów pobrałem jeden mod i sytuacja od nowa.
User avatar
RaV23
Posts: 151
Joined: Tue Nov 08, 2016 9:37 am

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by RaV23 »

No ja aż tak nie miałem. Spróbuj na anglojęzycznym forum albo napisz do supportu.
FS 17 Gold Crest Valley 360h/ Sosnovka 300h/ The Valley The Old Farm 440h :mrgreen:
FS 19 Fellsburn 160h / currently The Old Farm Countryside 100h+ / waiting for seasons...
PS4 Player
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by igi911 »

Zrobiłem kopie zapasową, zainicjowałem ps4 pobrałem gre na nowo, tym razem pobrałem tylko mody których używam i nie pobierałem dodatkowych map. Jak narazie śmiga.
Tylko to jest bardzo dziwne bo podobno wszystkie mody miały być sprawdzane a tu takie coś się dzieje.
User avatar
RaV23
Posts: 151
Joined: Tue Nov 08, 2016 9:37 am

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by RaV23 »

Najgorsze jest to, że na modhubie ps4 jest taki burdel że nie idzie do ładu dojść. Poruszanie się po tym menu to jakaś porażka. Każdy mod trzeba osobno instalować, wejść w niego - a po wyjściu rzuca Cie na koniec listy i znów trzeba się cofać. Ciągle mi pokazuje że są nowe mody, a to zwyczajnie te które mam odinstalowane. Powinna być jakaś opcja zaznaczania wielu modów do instalacji i opcja ukryj mody np te z których nie chce korzystać.
FS 17 Gold Crest Valley 360h/ Sosnovka 300h/ The Valley The Old Farm 440h :mrgreen:
FS 19 Fellsburn 160h / currently The Old Farm Countryside 100h+ / waiting for seasons...
PS4 Player
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by igi911 »

RaV23 wrote:Najgorsze jest to, że na modhubie ps4 jest taki burdel że nie idzie do ładu dojść. Poruszanie się po tym menu to jakaś porażka. Każdy mod trzeba osobno instalować, wejść w niego - a po wyjściu rzuca Cie na koniec listy i znów trzeba się cofać. Ciągle mi pokazuje że są nowe mody, a to zwyczajnie te które mam odinstalowane. Powinna być jakaś opcja zaznaczania wielu modów do instalacji i opcja ukryj mody np te z których nie chce korzystać.
Ten problem dotyczy również PC i Xbox. Najgorsze jest to że tu chyba nikt od giants nie zagląda, na agnlojęzycznym forum szukając pomocy nie spotkałem się z postami od nich.
User avatar
dvapsy
GIANTS Software | QA Analyst
Posts: 101
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:32 am

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by dvapsy »

Cześć,

To co piszesz to nie prawda. Cały czas monitorujemy forum we wszystkich językach i często odpowiadamy na wasze pytania. Forum albo czat discord to bezpośredni, aczkolwiek nie oficjalny kanał do kontaktu z nami. Jeśli masz problem z grą powinieneś w pierwszej kolejności skontaktować się z naszym supportem, tam na pewno dostałbyś odpowiedź na swoje pytania.

Jeśli chodzi o layout modhuba, który powstał już parę lat temu, zdajemy sobie doskonale sprawę z możliwych usprawnień, te jednak pojawią się najwcześniej w kolejnej odsłonie gry.

Błąd na ps4, o którym piszesz jest spowodowany zbyt dużą liczbą zainstalowanych modów naraz (~więcej niż 240 albo 4gb). Ograniczenie to jest narzucone przez Sony. Jeśli usunięcie modów nie pomoże, polecamy dodatkowo usunąć cache (wyłącz playstation, poczekaj 10-20 sekund, uruchom ponownie). Gdyby jednak błąd dalej występował, możesz napisać do naszego supportu, załączając model number twojej konsoli ps4.

Pozdrawiam
How to post a log file | How to upload images
igi911
Posts: 50
Joined: Wed Nov 23, 2016 8:28 am
Location: Jaworzno

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by igi911 »

dvapsy wrote:Cześć,

To co piszesz to nie prawda. Cały czas monitorujemy forum we wszystkich językach i często odpowiadamy na wasze pytania. Forum albo czat discord to bezpośredni, aczkolwiek nie oficjalny kanał do kontaktu z nami. Jeśli masz problem z grą powinieneś w pierwszej kolejności skontaktować się z naszym supportem, tam na pewno dostałbyś odpowiedź na swoje pytania.

Jeśli chodzi o layout modhuba, który powstał już parę lat temu, zdajemy sobie doskonale sprawę z możliwych usprawnień, te jednak pojawią się najwcześniej w kolejnej odsłonie gry.

Błąd na ps4, o którym piszesz jest spowodowany zbyt dużą liczbą zainstalowanych modów naraz (~więcej niż 240 albo 4gb). Ograniczenie to jest narzucone przez Sony. Jeśli usunięcie modów nie pomoże, polecamy dodatkowo usunąć cache (wyłącz playstation, poczekaj 10-20 sekund, uruchom ponownie). Gdyby jednak błąd dalej występował, możesz napisać do naszego supportu, załączając model number twojej konsoli ps4.

Pozdrawiam
I nie można było tak od razu? Dzieki za odzew. Instaluje discord;)
Anna1978
Posts: 3
Joined: Fri Jul 20, 2018 5:22 am

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by Anna1978 »

Jak naprawić ten błąd prubowalam wszystkiego nawet kupiłam grę na pleystatioion store i nic ciągle to samo. Zrobiłam to co pisali i błąd jest dalej. Co robić
User avatar
RaV23
Posts: 151
Joined: Tue Nov 08, 2016 9:37 am

Re: błąd CE-34878-0 PS4

Post by RaV23 »

Anna1978 wrote: Fri Jul 20, 2018 5:39 am Jak naprawić ten błąd prubowalam wszystkiego nawet kupiłam grę na pleystatioion store i nic ciągle to samo. Zrobiłam to co pisali i błąd jest dalej. Co robić
Zrób to co ja w drugim poście.
FS 17 Gold Crest Valley 360h/ Sosnovka 300h/ The Valley The Old Farm 440h :mrgreen:
FS 19 Fellsburn 160h / currently The Old Farm Countryside 100h+ / waiting for seasons...
PS4 Player
Post Reply