Problem z aktualizacją

agressive68
Posts: 1
Joined: Tue Nov 21, 2017 6:05 pm

Problem z aktualizacją

Post by agressive68 »

Witam mam problem, otóż mam mam wersję pudełkową gry, którą zaaktualizowałem za pomocą patcha 1,2gb z oficjalnej strony i wczoraj jeszcze normalnie grałem z kolegą który ma wersje steam, ale dziś nie moge dołączyć do jego serwera ponieważ ma inną wersję, ostatnią łatke która zapewne wazy kilka/kilkadziesiat mb i nie ma jej na oficjalnej stronie, jak wiecie można tylko pobrać wszystkie patche w jednym pliku i czy ma sens z każdą wypuszczoną łatką pobierać wszystkie patche jakie wyszły? no nie do końca dlatego chciałbym spytać czy jest jakiś sposób aktualizowania gry na bieżąco? :hmm:
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 948
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z aktualizacją

Post by Ziuta Modding »

Jak pobierałeś najnowszą aktualizację (v1.5.1.0) to kolega na Steamie też taką musi mieć bo nowszej nie ma. Giants ma politykę taką, że publikując nowego patcha wrzuca do niego wszystkie poprawki z poprzednich (żebyś np. po reinstalu gry nie musiał ściągać 15 instalek jak to miało miejsce np. z GTA IV, tylko pobierasz najnowszą i masz już wszystko zaktualizowane), ale inaczej działa Steam i Origin. One mają swoją drogę aktualizacji (poprzez aplikację) i tam patche są mniejsze bo gra się aktualizuje zaraz po pojawieniu się patcha (no chyba że to zmieniłeś w ustawieniach), a gdybyś przeinstalowywał ją to pobierze się od razu zaktualizowana do najnowszej wersji. Sprawdźcie dokładnie w menu gry jaka wersja wam pisze w lewym górnym rogu, przypominam że 1.5.1.0 to najnowsza na dzień dzisiejszy.
Post Reply